Szkoła pełna czarów

Okładka książki Szkoła pełna czarów Thomas Brezina
Okładka książki Szkoła pełna czarów
Thomas Brezina Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Żadnych chłopaków! Wstęp tylko dla czarownic! (tom 4) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Żadnych chłopaków! Wstęp tylko dla czarownic! (tom 4)
Lehrer verhexen! Kein Problem!
Egmont Polska
2006-03-01
2006-03-01
Miłosz Urban, Anna Urban
literatura młodzieżowa nastolatki

Uwielbiam calą tą serię. Jest to bardzo ciekawa historia opiwiadająca o dwóch czarownicach, będącymi siostrami. Jak na rodzeństwo przystało często się kłócą. Jednak wiadomo, że w rzeczywistości pomogą sobie w każdym problemie. Tym problem był własnie pan od matematyki. Pomysły sióstr na pewno zaskoczą nie jednego. Zabawna historia, która zawiera wątki magii. Książka jest napisana prostym, młodzieżowym językiem, więc łatwo się ją czyta i nie można się od niej oderwać

Fajna książka, ale raczej dla młodych dziewczyn. Mi się spodobała, kiedy byłam w 5 klasie podstawówki. Nie czytałam tych części po kolei, ale wszystkie są naprawdę przyjemne.

Wszystkie książki z tej serii, bardzo mi się podobały. Kiedy byłam mała, ciągle wypytywałam o kolejne książki z tej serii w bibliotekach. A kiedy trzymałam kolejny tom moich ulubionych książek w rękach, świat rzeczywisty dla mnie nie istniał. Przeżywałam wszystkie przygody razem z przybranymi siostrami, a kiedy te cudowne chwile się kończyły, byłam smutna, a zarazem szczęśliwa, że seria się jeszcze nie skończyła i biegłam po kolejną część...

Książka Bardzo ciekawa :) Bardziej dla nastolatek lubiących czytać książki przygodowe ;)

Bardzo fajna książka i niezła historia.

Bardzo fajna książka i niezła historia.

Niezła.

Niezła.

polecam kocham książki z tej serii

polecam kocham książki z tej serii

To bardzo fajna seria ksiazek.

To bardzo fajna seria ksiazek.

• Dzieciństwo
  • Z dzieciństwa
  • Literatura austriacka
  • Literatura dziecięca
  • 2009 i wcześniej

Dodaj cytat z książki Szkoła pełna czarów