Pierwszy dzień miłości

Wydawnictwo: Jaworski

Co jest?! burczy jasnowłosy dżentelmen. Ojej, przepraszam bąka Magda i patrzy na kolegę. Patrzy i patrzy. Patrzy i nie może wzroku oderwać. To jest właśnie to! Wymarzony, szarooki, przystojny. Brwi czarne, rzęsy na kilometr. Wzrok przeszywający, a jednocześnie jakby pieszczotliwy. Dłonie z czystymi paznokciami, piękne, długie palce. Głos jak dzwon. Może to baryton, albo wręcz bas. Magda zapomniała o szkole, lekcjach, nauczycielach. Nareszcie!

AlaZyniak | 2016-08-04
moniaL | 2016-07-01