Mój pierwszy kucyk

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Oto doskonały przewodnik dla wszystkich młodych miłośników kucyków. Wspaniałe fotografie wprowadzają czytelnika we wszystkie tajniki jazdy na kucyku oraz zasady pielęgnowania tych miłych zwierząt...

bemydesire | 2016-07-28
Przeczytana: 2011 rok

Świetna książka dla młodych pasjonatów jeździectwa, którzy dopiero zaczynają tę wspaniałą przygodę. Ilustracje na każdej stronie ułatwiają przyswojenie informacji i pokazują teorię w praktyce. Można w niej znaleźć wiele cennych informacji - m.in. budowa ciała kucyka, rasy koni i kuców, rząd jeździecki, jak go zakładać, jak ruszać z miejsca, galopować, pokonywać pierwsze przeszkody. Tak, jak wspomniałam, idealna pozycja dla małych koniarzy.

Kobieta | 2011-03-18