Paul Belasik

Paul Belasik jest wybitnym szkoleniowcem i jeźdźcem, a także naukowcem, malarzem, poetą, filozofem. Jest także zadeklarowanym orędownikiem klasycznych ideałów jeździeckich. Szerokie spektrum zaintere... Paul Belasik jest wybitnym szkoleniowcem i jeźdźcem, a także naukowcem, malarzem, poetą, filozofem. Jest także zadeklarowanym orędownikiem klasycznych ideałów jeździeckich. Szerokie spektrum zainteresowań i umiejętności daje mu miejsce zarówno wśród wielkich mistrzów jeździectwa doby renesansu i baroku, jak i wyróżnia na tle jeźdźców współczesnych, specjalizujących się w konkretnych dyscyplinach.

Paul Belasik pisze o jeździectwie w sposób wyjątkowy. Potrafi utkać fascynującą i uniwersalną narrację z doświadczeń akademickich, duchowych i praktycznych. Niezależnie od tego, czy czytelnik jest nowicjuszem, posiadaczem jednego konia czy trenerem klasy międzynarodowej – Belasik inspiruje do przemyśleń. Na każdej stronie jego książek znajdujemy coś wartościowego.

Paul Belasik wygłasza wykłady, prowadzi seminaria i demonstracje na całym świecie, a w swej Akademii Jeździeckiej w Moonlight Park w Pennsylwanii (Stany Zjednoczone) szkoli uczniów zgodnie z zasadami klasycznej szkoły jazdy. Jego kursy są cenione przez jeźdźców z całego świata.

źródło opisu: http://swiadomejezdziectwo.pl

źródło zdjęcia: http://swiadomejezdziectwo.pl

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Ujeżdżenie na XXI wiek
Ujeżdżenie na XXI wiek
Paul Belasik

10 (1 ocen i 0 opinii)
Ujeżdżenie na XXI wiek
Autor:
Znakiem szczególnym naprawdę wielkich książek jeździeckich pozostaje to, że prowokując czytelnika do myślenia, pozostają jednocześnie bardzo praktyczne. Zachęcając czytelnika do głębokich przemyśleń...
czytelników: 5 | opinie: 0 | ocena: 10 (1 głos)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

1
1
4
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (1)

Czytelnicy (1)

zgłoś błąd zgłoś błąd