Tenda dos Milagres

literatura brazylijska Brazylia
literatura piękna
portugalski
literatura brazylijska Brazylia
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki 25 mulheres que estão fazendo a nova literatura brasileira Ivana Arruda Leite, Clara Averbuck, Simone Campos, Augusta Faro, Állex Leilla, Adriana Lisboa, Tércia Montenegro Lemos, Cíntia Moscovich, Tatiana Salem Levy, Heloísa Seixas, Cláudia Tajes, Letícia Wierzchowski, Guiomar de Grammont
7,0
25 mulheres qu... Ivana Arruda Leite,...

• (Prze)czyta(ła)m po portugalsku
  • 1001 książek które trzeba przeczytać