Religie uniwersalistyczne. Zarys dziejów

religia
1982-01-01
8320704715
buddyzm islam judaizm protestantyzm prawosławie katolicyzm

Książka poważna, ciężka ale solidnie napisana (biorąc pod uwagę rok wydania). Wydaje mi się doskonała jako pomoc i źródło do wszelkich referatów w tej tematyce. Wszystko opisane szczegółowo (w przypadku szczegółowości mówię głównie o opisie judaizmu, bo o reszcie religii nie wiem nazbyt wiele żeby móc oceniać poziom dokładności) i dość ciekawie.

• Religioznawstwo
  • Poszukuję
  • Antykwariat/Allegro
  • Książki które posiadam
  • Regał 2
  • Antropologia kultury i religioznawstwo
  • Rozwój Duchowy/Religie/Filozofia
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Religie uniwersalistyczne. Zarys dziejów