Kim jesteś, gdy nikt nie patrzy: jak być konsekwentnym i unikać półśrodków

Bill Hybels Wydawnictwo: Esprit filozofia, etyka
filozofia, etyka
978-83-60040-09-6
Elżbieta Mistachowicz
etyka chrześcijańska samokontrola samorealizacja samowychowanie

Przeczytałem tylko 4 pierwsze rozdziały, bo reszta mnie mniej interesowała.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Doskonała lektura dla chrześcijan, którzy pragną żyć Słowem Bożym na co dzień bez oderwania od otaczającej rzeczywistości.
Cienka książka pełna wartościowej treści!

Świetna książka, przeczytałem ją dwa razy pod rząd i uważam że była genialna. Piszcie co chcecie, ale mnie ona bardzo zmotywowała do działania, pokazała mi że wytrwałość to jest coś czego mi brakuje i że wytrwałość ma w sobie pierwiastek wiary, wiary w to że się uda. Całość napisana jest w duchu chrześcijańskim, a więc nie zawiera technik samorealizacji rodem z dalekiego...

Prawdziwa kuźnia charakteru, potrzebna zwłaszcza wtedy, gdy zawalasz coraz więcej własnych postanowień

Jak kształtować swój charakter, kto by pomyślał, że może być to aż takie proste, jak przedstawia to Bill Hybels.
Prostym językiem, opierając się na swoim życiu i Piśmie Świętym pokazuje jak dojrzewać i pracować nad swoim charakterem.

• Inspiracja / motywacja
  • Biblioteka apokaliptyczna (odsłaniająca tajemnice)
  • Rozwój
  • Z Bogiem na co dzień
  • Dzikie stwory - sztuka wychowania
  • Psychologia

Bill Hybels Kim jesteś, gdy nikt nie patrzy: jak być konsekwentnym i unikać półśrodków Zobacz więcej