Między snem a snem

literatura polska opowiadania
literatura piękna
83-08-00474-1
literatura polska opowiadania

Delikatne jak dotyk motyla, subtelne jak powąchanie przez kota opowiadania-refleksje, snute w chwilach ciszy, minutach pomiędzy. W tym zbiorze poruszyły mnie ogromnie dwa opowiadania o wolności, niespodziewana konfrontacja z gałęzią oraz opowiadanie tytułowe - oniryczne, pełne strzępków wspomnień, tak jak to bywa w życiu.
W tym zbiorku dużo w klimacie wątków wojny, ludzi...

• Chcę w prezencie
  • 2012
  • Do kupienia
  • Literatura polska
  • PRIORYTET
  • Opowiadania

Dodaj cytat z książki Między snem a snem