Podchorąży, wojna i ślepy los

Zygfryd Maciej Stryjecki Wydawnictwo: Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej Seria: Pamiętniki biografia, autobiografia, pamiętnik
Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej
opowieści wojenne obozy jenieckie II wojna światowa
biografia, autobiografia, pamiętnik
Pamiętniki
opowieści wojenne obozy jenieckie II wojna światowa

Doskonała, bardzo ciekawa, niezwykle realistyczna, pamiętnikarska opowieść o losach prawdziwego żołnierza. Trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Napisana prostym językiem, bez patosu i propagandy, bez psychologicznych rozważań. Polecam wszystkim!

Dyskusje

• Książki
  • II Wojna Polska
  • Biblioteka 9B

Dodaj cytat z książki Podchorąży, wojna i ślepy los