Przyjaciele się nie zakochują

Okładka książki Przyjaciele się nie zakochują Sabine Both
Okładka książki Przyjaciele się nie zakochują
Sabine Both Wydawnictwo: ADAMUS Seria: Freche Mädchen - freche Bücher! literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Freche Mädchen - freche Bücher!
Herzkribbeln im Gepäck!
ADAMUS
2006-01-01
2006-01-01

To bardzo zabawna książka o trzynastoletniej Lanie. Główna bohaterka przeżywa trudny okres gdyż na świat przyszedł jej brat. Gdy ma problemy często dzwoni do Jana czternastoletniego przyjaciela. Lana jest typową chłopczycą a jej ulubione zajęcie to gra w kosza.
Podczas wakacji, które trzynastolatka spędza z przyjacielem i rodzicami, wpada na plaży na chłopka, Simona dla którego traci głowę. Dziwnym trafem ciągle go spotyka i poznaje Silvie jego znajomą, która też ma trzynaście lat. Silvie podoba się Jan, a Lanie Simon, dzięki czemu obie pomagają sobie nawzajem zdobyć swego wybranka.
Czy główna bohaterka wróci szczęśliwa z wakacji?
Czy zaakceptuje młodszego brata?
Czy z chłopczycy zmieni się w pełną uroku nastolatkę?
I na koniec czy będzie w końcu z Simonem?
Jest to książka, którą czytałam w gimnazjum, a może nawet w szóstej klasie. Pamiętam bardzo dobrze, że wtedy przeczytałam tą książkę z zapartym tchem i bardzo mi się podobała. Dziś jednak z upływem czasu ta historia wydaje się być przeciętna. Mimo to polecam tę książkę ale raczej tylko nastolatkom.

Przyjaźń Jana i Lany zmienia się w miłość.... Chcecie wiedzieć jak do tego doszło???.... Przeczytajcie tę pouczającą, wciągającą i niebanalną lekturę!!! ;) Gorąco polecam, każdemu na relaks i poprawę humoru!!! :D

Polecam dla tych, którzy;
1) kochają morską atmosferę
2)romansidła

Polecam dla tych, którzy;
1) kochają morską atmosferę
2)romansidła

Według mojej opinii najlepsze książka tej autorki. Czytałam ją kilka lat temu, bardzo mi się podobała. Polecam nastolatkom.

Czytałam to jak miałam bodajże dziesięć lat. Lana jest zwykłą nastolatką. Jedzie na wakacje z rodzicami i z przyjacielem. Poznaje tam chłopaka, w którym bezgranicznie się zakochuje i próbuje się dla niego zmienić. Jej przyjaciel tez wpadł pewnej dziewczynie w oko. Akcja nabiera całkiem innych obrotów podczas dnia spędzanego na plaży. Lekka, fajnie się ją czyta.

Ciekawa książka o trzynastolatce , która na wakacjach ( na które wyjechała razem z jej rodzicami i przyjacielem) wpada na chłopaka. Zakochuje się w nim i próbuje zmienić się , aby chłopak też czuł to samo do niej.Pomaga jej w tym jego znajoma - Silve. Próbuje połączyć swojego przyjaciela z nią , aż pewnego dnia on coś jej uświadamia( miej więcej coś takiego ). Polecam!

wspaniała książka opowiadająca o przygodach które spotkały bohaterkę

wspaniała książka opowiadająca o przygodach które spotkały bohaterkę

Jakiś czas temu postanowiłam, że przeczytam sobie książki, które czytałam kiedy byłam jeszcze na przełomie podstawówki i gimnzazjum :) Pierwszą książką po którą sięgnęłam była ta właśnie książka. CałA historia bardzo fajna, przyjemnie się czyta, dużo fajnego humoru :) Z przyjemnościa polecam wszystkim nastoletnim dziewczynom! :)

Ostatnio naszło mnie na przypominanie sobie książek z którymi miałem styczność w gimnazjum czy podstawówce. I tak przypomniałem sobie o tym tytule.
Cóż mogę o nim powiedzieć. Mimo, że czytałem to już ładne kilka lat temu, do tej pory pamiętam, że na tamte czasy bardzo mi się książka spodobała. Napisana prostym językiem, przyjemnym dla czytelnika. Pełna humoru, w dodatku nie dłużyła mi się, przeczytałem ją wtedy w jeden wieczór. Takie w sam raz dla młodszych nastolatek i takim przede wszystkim mogę książkę z czystym sumieniem polecić. Może akcja i zakończenie jest przewidywalne, ale nie zmienia to faktu, że gdyby książka była słabsza, to zapewne wyleciałaby z mojej pamięci, a tak jednak gdzieś w niej została.

boska ksiązka strasznie się w nia wkręciłam jak czytałam :)

boska ksiązka strasznie się w nia wkręciłam jak czytałam :)

• Młodzieżowe
  • Dzieciństwo
  • Przeczytane dawno temu

Dodaj cytat z książki Przyjaciele się nie zakochują