Gwiazda sezonu

Okładka książki Gwiazda sezonu
Jayne Ann Krentz Wydawnictwo: HarperCollins Seria: Harlequin Satine literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Harlequin Satine
The Main Attraction
HarperCollins
2010-05-07
2010-05-07
9788323872030
Grażyna Staniszewska
miłość nadzieja projektantka kompleksy pensjonat

więcej Więcej

Bohaterką książki jest projektantka firmy odzieżowej Filemona Cromwell, w której zakochuje się trzydziestosześcioletni Trent Ravinder. Przyjeżdża on do rodzinnego miasta Filemony Gallant Lake i zakochuje się w niej. Dziewczyna nie od razu poddaje się urokowi mężczyzny. Jednak pewne zdarzenia sprzed lat sprawiają że Filemona wpada w ramiona Trenta i odwzajemnia uczycie....

Główna bohaterka - Filomena - przyjeżdża do swojego rodzimego miasteczka na ślub siostry. Cóż, dziewczyna nie ma łatwo, ale nadrabia charakterem: zadziornością, pomysłowością, stanowczością i humorem.

Jeszcze przed dziewięcioma laty, kiedy nakryła w łóżku swego ówczesnego narzeczonego z inną kobietą w jednoznacznej sytuacji, stała się kimś w rodzaju miasteczkowego...

Nie przepadam za romansidłami, ta też mnie do nich nie przekonała. Jednak lekko się ją czyta, szybka akcja. Jedynie zakończenie zbyt sentymentalne typu: czekałam na Ciebie przez całe życie.

1981

Dotychczas spotykałam się z samymi pochlebnymi opiniami o Jayne Ann Krentz, więc postanowiłam jak najszybciej się da sięgnąć po książkę tej autorki. Stało się to szybciej niż myślałam, ogromnie mnie to cieszy.
Jako pierwsza, którą przeczytałam to książka z serii Satine.
SATINE to powieści dla kobiet. Literatura przyjemna w czytaniu i bliska sercu każdej kobiety. To książki...

• Romans
  • 2013
  • Chcę w prezencie
  • Harlequin
  • 2013
  • Romanse
  • 2019

Dodaj cytat z książki Gwiazda sezonu