Ekologia głęboka. Żyć w przekonaniu, iż Natura coś znaczy

Pusty Obłok
1985-01-01
1985-01-01
Elżbieta Margielewicz
ekologia przyroda ochrona przyrody filozofia głęboka ekologia

więcej Więcej

Książka ma bardzo przyjemny układ, przeplatana rysunkami, fragmentami literatury, czasem i prozy co wzbogaca tę pozycję. Jednak jest w niej wiele odniesień do mocno utopijnych wyobrażeń społeczeństwa, które moim zdaniem nie mają prawa się ziścić. Jednocześnie zwraca uwagę na bardzo ważne, leżące u podstaw problemy związane z podejściem człowieka do natury, które powinny...

• Przyroda
  • Chcę w prezencie