Dom w mieszkaniu

poradniki
83-00-03480-3
Elżbieta Karap
dom wystrój wyposażenie mieszkanie

Dokonano tu podziału na cztery zasadnicze części. W pierwszej mowa jest nie tylko o mieszkaniu, ale otoczeniu, warunkach jakie panują wewnątrz jak i na zewnątrz, wszystko to co współdecyduje o klimacie domu, łącznie z naszymi preferencjami oraz potrzebami związanymi np z pracą czy wypoczynkiem. Druga część podpowiada jak funkcjonalnie urządzić mieszkanie dobierając...

• Styl życia/Poradniki
  • Domowa biblioteczka
  • K 2

Dodaj cytat z książki Dom w mieszkaniu