Ogródek

2009-01-01
36 min.
dla dzieci opowiadania

więcej Więcej

Ta książeczka przypominała mi troszeczkę „Zwierzaki i zioła”, ale nieco inaczej ją odebrałam. Tym razem nie przeżyłam żadnej „nostalgicznej burzy”, choć trzeba przyznać, że był to sympatyczny zbiór wierszyków. Wszystkie luźnie się ze sobą łączyły, zupełnie jakby dotyczyły jednego, konkretnego ogródka. Oczywiście był to uroczy ogródek, kolorowy ogródek i może trochę...

Maria Kownacka i Maria Orłowska-Gabryś - coś wspaniałego - do czytania i oglądania!!

Uroczy zbiór wierszyków. Pięknie zilustrowany. Bawi i uczy...pokazuje świat, w którym dziś już mało dzieci żyje, bo ile dzieci ma chruściany płotek naookoło swojego ogórdka, ale może w przyszłości zapragną? Skąd mają się dowiedzieć, że ropucha jest pożyteczna w ogórdku? Mojej prawie 5 letniej córeczce książka się bardzo podobała i chiała przez 2 tygodnie, żeby jej...

Króciutka książeczka przeczytana najmłodszej córeczce, pięknie zilustrowana, napisana pięknym językiem, taka na chwilkę, na parę minut, czyli w sam raz dla najmłodszych. Po prostu urocza :)

• Dla dzieci
  • Polska