12 miesięcy

Wydawnictwo Literatura
2015-01-01
2015-01-01
28 min.

Okładka książki Gdzie się zwierzę spać wybierze? Marcin Brykczyński, Daniel Włodarski
Ocena 8,0
Gdzie się zwie... Marcin Brykczyński,...
Okładka książki Opowiem ci, mamo, co jeździ na dwóch kołach Marcin Brykczyński, Artur Nowicki
Ocena 8,3
Opowiem ci, ma... Marcin Brykczyński,...

Gorąco polecam do czytania zarówno własnym pociechom jak i na zajęciach w przedszkolu. Każdy miesiąc jest opisany wierszem.Świetna pomoc do zajęć i rozmów dla kreatywnego nauczyciela lub rodzica.

Bardzo fajna książeczka, pięknie wydana. Na każdej stronie jeden miesiąc w roku. W sposób łatwy i przystepny dla dzieci opisane zmiany w pogodzie i naturze jakie występują kolejno w każdym miesiącu. Świetne rymy. Książka, która z pewnością pomoże dzieciom przyswoić sobie nazwy miesięcy jak i kolejność ich następowania po sobie :)

Dodaj cytat z książki 12 miesięcy