12 miesięcy

Marcin Brykczyński Wydawnictwo: Wydawnictwo Literatura wierszyki, piosenki
Wydawnictwo Literatura
wierszyki, piosenki
2015-01-01

Gorąco polecam do czytania zarówno własnym pociechom jak i na zajęciach w przedszkolu. Każdy miesiąc jest opisany wierszem.Świetna pomoc do zajęć i rozmów dla kreatywnego nauczyciela lub rodzica.

Bardzo fajna książeczka, pięknie wydana. Na każdej stronie jeden miesiąc w roku. W sposób łatwy i przystepny dla dzieci opisane zmiany w pogodzie i naturze jakie występują kolejno w każdym miesiącu. Świetne rymy. Książka, która z pewnością pomoże dzieciom przyswoić sobie nazwy miesięcy jak i kolejność ich następowania po sobie :)

• 1r) Czytane moim dzieciom ✿❀
  • Z biblioteki szkolnej od r. 2004