Diabeł "Piątej Kolumny"

wojna obronna dywersanci II wojna światowa Armia Krajowa wywiad Abwehra
historia
8320538246
wojna obronna dywersanci II wojna światowa Armia Krajowa wywiad Abwehra

Natrafiłam na tę książkę przypadkiem w małej osiedlowej bibliotece. Okazała się naprawdę niesamowitą opowieścią o zbrodniczej działalności niemieckiej i patriotycznej działalności polskiej na ziemi kieleckiej w czasie II wojny. Urzekła mnie historia 11-letniego konspiratora, który składał przysięgę na grobie swoich rodziców. Nazywał się Adam Sala. Z ciekawości poszukałam o...

• MW4
  • 2018
  • Stare wydania
  • Historia, archeologia
  • Z śmietnika
  • Historia
  • II wojna światowa

Dodaj cytat z książki Diabeł "Piątej Kolumny"