Oddział majora 'Hubala'

Marek Szymański Wydawnictwo: Książka i Wiedza Seria: Biblioteka Pamięci Pokoleń historia
1986-01-01
1986-01-01
Książka i Wiedza
historia historia Polski II wojna światowa wrzesień 1939 Henryk Dobrzański Oddział Wydzielony WP Kielecczyzna wojna partyzancka

Dość dobre prsedstawienie losów mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. "Hubal". Na plus wspomnienia osób będących lub pomagających oddziałowi.

Książka o losach partyzantów na terenach dawnych województw radomskiego i kieleckiego. Książka warta przeczytania jeżeli interesujesz się II wojną światową i działaniami na wyżej wymienionych terenach.

• Historia
  • Historyczne