R.I.P. Almanach poświęcony pamięci zmarłych

Okładka książki R.I.P. Almanach poświęcony pamięci zmarłych
Elżbieta Banasik-BrodeckaDaniela Bednarek Wydawnictwo: Wydawnictwo św. Macieja Apostoła literatura piękna
literatura piękna
R.I.P. Almanach poświęcony pamięci zmarłych
Wydawnictwo św. Macieja Apostoła
2015-11-01
2015-11-01

Warto choć na chwilę zatrzymać się i wspomnieć tych, których tak bardzo kochaliśmy, a którzy już nas niestety opuścili.

Almanach literacki poświęcony pamięci zmarłych jest pozycją, która oddaje hołd tym, którzy już patrzą na nasze poczynania z perspektywy niebios. Znajdziesz tam czytelniku pojedyncze wspomnienia o osobach bliskich autorom almanachu, ale jest tam także kilka perełek, czyli tekstów które są paranaukowym wyrażeniem istotnych treści o charakterze eschatologicznym -Rzendkowska, Przystupa i Grabowski

Dodaj cytat z książki R.I.P. Almanach poświęcony pamięci zmarłych