Sweeny wśród drzew

Okładka książki Sweeny wśród drzew
Flann O'Brien Wydawnictwo: Rebis literatura piękna
8371202423
Krzysztof Fordoński
powieść

więcej Więcej

To się nazywa geniusz i ekstrawagancja! Jedna z najdziwniejszych i najbardziej kpiarskich powieści, jakie udało mi się przeczytać. Cóż za konstrukcja. Istna powieść przenicowana, oglądana od podszewki, pełna fastryg i roboczych ściegów. Tyle, że wszystko to zamierzone, przemyślane, błyskotliwe i niepowstrzymanie szalone. Kobiety rodzące stare, schorowane dzieci, które od...

przepiękne ple ple ple

• 100 książek wg TIME
  • Zabawy literackie
  • 2020
  • 2019
  • Fantastyczne lektury
  • Nieprzeczytane
  • 1001 książek - do przeczytania

Dodaj cytat z książki Sweeny wśród drzew