Furia króla demonów

Okładka książki Furia króla demonów
Raymond E. Feist Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Saga o wojnie z wężowym ludem (tom 3) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Saga o wojnie z wężowym ludem (tom 3)
Rage of a Demon King
Zysk i S-ka
2000-01-01
2000-01-01
Andrzej Sawicki
powieść fantasy

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Po niezbyt powalającej drugiej części sagi, Feist wraca do tego co wychodzi mu najlepiej. Inwazja, oblężenia, walka z użyciem magii i bez, magiczne siły oddziałujące na Midkemię... Moim zdaniem najlepsza książka tego autora od "Mroku w Sethanon".

To nie jest opinia, ale nowa wersja portalu wymaga wpisania kilku słów, by dołączyć książkę do biblioteczki.
Pozdrawiam

Pozdrawiam

Dodaj cytat z książki Furia króla demonów