Szlak niezłomnych

Okładka książki Szlak niezłomnych
Ernest Haycox Wydawnictwo: Przygoda Seria: Westerny z "Przygody" powieść przygodowa
powieść przygodowa
Westerny z "Przygody"
Trail smoke
Przygoda
1989-01-01
1989-01-01
Mieczysław Dutkiewicz
western powieść przygodowa literatura amerykańska

więcej Więcej

Świetny western, taki w stylu Haycox'a. Wartka akcja, która wciąga od samego początku. Jedyne do czego mogę się przyczepić to dużo niedopowiedzeń. Jednak ogromny plus za plot twisty i zakończenie. Jeden z lepszych westernów jakie czytałam.

Dobra, to określenie adekwatne do danej powieści. W książce chodzi o bohatera który trafił w wir konfliktu. Cała książka opiera się na tym konflikcie i w sumie to tyle. Nie chodzi tutaj o rozwiniętą fabułę, bo wydaje mi się nie o to chodzi w takich powieściach. A i dobrze! Bo czytało się o lekko i przyjemnie, przypomniały mi się chwilę kiedy za dzieciaka oglądałem z ojcem...

Westerny Haycoxa to gwarancja świetnej jakości.

Trochę słabawe. Trudno się rozwijać na temat fabuły, która jest nieco zawiła przez wiele niedomówień, a nawet niezrozumiałych zwrotów akcji, niemających oparcia w logice.

Jeden z klasycznych westernów.

Bardzo przyjemnie się czytało tę książkę. Minusem było to, że niektórych rzeczy trzeba było się samemu domyślać, gdyż autor pozostawiał wiele niedomówień.

Podobała mi się bardziej niż np. "Rio Bravo"

Z chęcią sięgnę po inne pozycje Ernesta Haycoxa.

Nic specjalnego, zwykłe czytadło. Płaskie postacie (tak naprawdę różnią się tylko nazwiskami, wszyscy są identyczni), prosta fabuła.

• WESTERN
  • Crime
  • 2012
  • 5_XX wiek
  • Książki młodości
  • Historia - XIX wiek

Dodaj cytat z książki Szlak niezłomnych