Operacja kret

1977-01-01
1977-01-01
operacja kret

więcej Więcej

Pozycja obowiązkowa dla grotołazów i sympatyków jaskiń.

Książka opowiada historię początków polskiej speleologii.

Każdy rozdział to osobna historia opowiadająca o eksploracji polskich i światowych jaskiń. Każdy rozdział to wciągająca przygoda, która nie-grotołazom opisuje niedostępny podziemny świat a grotołazom opowiada historię eksploracji jaskiń, po której inaczej (pełniej) przemierza się korytarze takich tatrzańskich...

• Jaskinie
  • 2011

Dodaj cytat z książki Operacja kret