Most nad Złotym Rogiem

Emine Sevgi Özdamar Wydawnictwo: Fundacja Pogranicze Seria: Meridian biografia, autobiografia, pamiętnik
Die Brücke vom goldenen Horn
biografia, autobiografia, pamiętnik
Maria Przybyłowska
Meridian
powieść niemiecka literatura niemiecka powieść autobiograficzna Turcja

Okładka książki Odessa transfer. Reportaże znad Morza Czarnego Neal Ascherson, Attila Bartis, Mircea Cărtărescu, Karl-Markus Gauß, Sibylle Lewitscharoff, Andrzej Stasiuk, Emine Sevgi Özdamar, Serhij Żadan
6,5
Odessa transfe... Neal Ascherson, Att...
Okładka książki Berlin Tales Inka Bach, Carmen-Francesca Banciu, Larissa Boehning, Helen Constantine, Ulrike Draesner, Alfred Döblin, Julia Franck, Annett Gröschner, Durs Grünbein, Uwe Johnson, Wladimir Kaminer, Siegfried Kracauer, Günter Kunert, Monika Maron, Lyn Marven, Kathrin Röggla, Fridolin Schley, Wolfdietrich Schnurre, Kurt Tucholsky, Emine Sevgi Özdamar
4,0
Berlin Tales Inka Bach, Carmen-F...