Skakanka

Okładka książki Wiersze dla dzieci Olga Siemaszko, Julian Tuwim
Ocena 9,0
Wiersze dla dz... Olga Siemaszko, Jul...
Okładka książki Proszę państwa, oto miś. Najpiękniejsze wiersze dla dzieci Jan Brzechwa, Aleksander Fredro, Stanisław Jachowicz, Maria Konopnicka, Urszula Kozłowska, Julian Tuwim
Ocena 8,0
Proszę państwa... Jan Brzechwa, Aleks...
Okładka książki Zabawianki Agnieszka Frączek, Danuta Gellnerowa, Maria Konopnicka, Joanna Papuzińska, Marcin Przewoźniak, Małgorzata Strzałkowska, Julian Tuwim
Ocena 9,7
Zabawianki Agnieszka Frączek,&...

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

1974

Wspaniała antologia poezji polskiej.

Wspaniała antologia poezji polskiej.

Zbiór wierszy i opowiadań znanych polskich autorów dla dzieci. Wiele z nich ukazało się w serii „Poczytaj mi mamo” np. „Co mam” Małgorzaty Musierowicz, „Samo się…” Jadwigi Jasny-Mazurek, „Ten dziwny Eryk” Danuty Wawiłow. Opowiadania poruszają problemy sześciolatków. Świetne ilustracje Zbigniewa Rychlickiego.

Zajrzyj do środka:

Zajrzyj do...

Na półkach: , , , ,

Świetna książka - zbiór opowiadań i wierszy - dla dzieciaków.
Wybór zawiera kilak moich ulubionych opowiadań, np. Agnieszka opowiada bajkę - Joanny Papuzińskiej (wiadomo dlaczego ulubiona!), Nikt się nie trzęsie - Marii Terlikowskiej i inne p. W. Chotomskiej, p. M. Musierowicz. Ponadto zawiera najlepsze wiersze polskich poetów.
Dla mnie wielkim atutem jest oczywiście grafika - ilustrator: Zbigniew Rychlicki - mistrzostwo świata (szkoda, że w recenzji nie można wkleić zdjęcia).

Świetna książka - zbiór opowiadań i wierszy - dla dzieciaków.
Dla mnie wielkim atutem jest oczywiście...

Antologia dla dzieci. Wiele z tych tytułów wydanych było także samoistnie wydawniczo w serii: Poczytaj mi mamo. Tu mamy cały zbiorek i moja ocena jest średnią. Bardzo polecam, wiele niezapomnianych chwil i okazji do dyskusji z małym człowiekiem.

coś w tym jest!!!!fajne opowiadania i wierszyki....super wspomnienia z dzieciństwa!!!

super! ukochana książka z dzieciństwa!!!

super! ukochana książka z dzieciństwa!!!

zbiór opowiadań i wierszy dla maluchów.

zbiór opowiadań i wierszy dla maluchów.

Ulubiona książka z dzieciństwa ,którą czytałam wiele, wiele razy.

Ulubiona książka z dzieciństwa ,którą czytałam wiele, wiele razy.

Dodaj cytat z książki Skakanka