Czas dyktatorów

Okładka książki Czas dyktatorów
Winston Churchill Wydawnictwo: Magart Seria: Laureaci Nagrody Nobla reportaż
1993-01-01
Jerzy Jarniewicz
Winston Churchill Europa przed II wojną światową polityka

więcej Więcej

Obiecywałem sobie dużo po książce Winstona, niestety nie dostałem za wiele. Nie twierdzę, że nie była smaczna, ale myślałem, że autor będzie miał więcej swoich przemyśleń.

• Chcę w prezencie
  • 8. Biografie, wspomnienia, wywiady.
  • LlnN
  • Literatura brytyjska 🇬🇧
  • Do kupienia
  • Wojenne

Dodaj cytat z książki Czas dyktatorów