Fistaszki zebrane 1955 - 1956

Charles M. Schulz Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Fistaszki zebrane (tom 3) literatura dziecięca
The Complete Peanuts 1955 - 1956
Michał Rusinek
Nasza Księgarnia
komiks Fistaszki humor snoopy
The Complete Peanuts 1955 - 1956
Fistaszki zebrane (tom 3)
literatura dziecięca
Michał Rusinek
komiks Fistaszki humor snoopy

Lucy uświadamia Linusa co do tego, jak zbudowany jest świat i jakie rządzą nimi reguły. Snoopy zaczyna udawać, że jest kimś innym.

Bardzo pocieszne, pełne optymizmu i napawające dobrym humorem postacie <3

Nigdy wcześniej nie czytałam Fistaszków i naprawdę się nie zawiodłam. W zasadzie każde dziecko kojarzy Snoopiego, ale tak naprawdę nie wie czy to postać z filmu/książki, a już na pewno nie zna tytułu... Tak też było w moim przypadku, jednak będąc w bibliotece zwróciłam uwagę na ten !? zbiór !? i pomyślałam, że "co mi szkodzi". Wypożyczyłam. Zaczęłam czytać. Nie zawiodłam...

Fistaszki są jak prawdziwe orzeszki, ciężko skończyć na jednym i zawsze jest zaskoczenie, że to już koniec.

Niegasnący uśmiech na twarzy murowany;-)Książka dla dzieci i dla dorosłych (odnoszę nawet wrażenie że dla dorosłych bardziej), pełna zabawnych obserwacji, dialogów i scenek. Bohaterowie wyglądają nieco inaczej niż w późniejszych latach, więc możemy niejako obserwować ich "ewolucję" z każdym kolejnym tomem. Bohaterowie są mocno zróżnicowani, więc każdy znajdzie swojego...

Trzecia część wspaniałej serii Śmiechu!

Uwielbiam ją

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Jak zwykle rewelacja. Fistaszki straciły swój pierwotny styl rysunkowy juz w pierwszym tomie. Teraz będzie coraz bardziej "cartoonowo", no ale jak się zacznie od 1ego tomu, to nie idzie się oderwać !!!

Jak zwykle genialne.

• Komiksy