Advertisement
rozwińzwiń

Podręcznik obytego Polaka

Okładka książki Podręcznik obytego Polaka Jacek Cygan, Agata Passent, Daniel Passent, Andrzej Samson, Ludwik Stomma, Krzysztof Teodor Toeplitz
Okładka książki Podręcznik obytego Polaka
Jacek CyganAgata Passent Wydawnictwo: Sens poradniki
poradniki
Sens
2004-01-01
2004-01-01
838694451X
nauka historia kultura obyczaje towarzyskie osobliwości

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Mam mieszane uczucia co do tej książki. Rozdziały o literaturze i sztuce były bardzo ciekawe dzięki osobistemu podejściu autorów. Ale jaki sens miały rozdziały o nauce? O chorobach czy ekonomii lepiej dowiadywać się od ekspertów, a autorzy takimi nie są (chociaż momentami odnosi się wrażenie, że we własnym mniemaniu są autorytetami w absolutnie każdej dziedzinie). Niemniej jednak warto przeczytać, a nuż się odkryje coś ciekawego, a jeszcze nam nieznanego. W wielu opisach autorzy puszczają oko do czytelnika dzięki czemu czyta się je lekko i przyjemnie. Z innych z kolei wieje pogardą i brakiem poczucia humoru, tutaj niestety przoduje A.P.

więcejOznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Półka II
  • Felietony