Podręcznik obytego Polaka

Sens
poradniki
83-86944-51-X
nauka historia kultura obyczaje towarzyskie osobliwości

I tak to czasem wśród inteligentów się zaczyna. Spotykają się w „miłej knajpce”, na karteluszkach wypisują tematy i losowo rozdają pomiędzy siebie. Czy się komu wylosowany temat podoba, czy nie, nie ma znaczenia. Trzeba siadać i pisać! Tak powstała ta osobliwa książeczka złożona z zacnych tekstów, jak piszą na okładce autorzy - piórem Ludwika Stommy - (powołując się na...

• Sztuka, sztuczka, sztukateria
  • Poszukiwane tak po prostu