Niezapomniane lato

Mary Balogh Wydawnictwo: Amber Cykl: Bedwynowie (tom 2) Seria: Love & Story literatura piękna
A Summer to Remember
literatura piękna
Agnieszka Dębska
Love & Story
romans

Spodziewałam się więcej po tej autorce. Historia dość ciekawa ale postać Freyi wybitnie irytująca. Szkoda że nie było romansu między Gwen a bratem Kita... I sceny łóżkowe opisane tak jakby ich nie bylo

Na półkach: , , , ,

Bardzo przeciętny romans historyczny. Przewidywalny i bez większego polotu. Jednak książkę czyta się lekko i na pewno bardzo szybko o niej zapomnę.

Czytałam już inne powieści tej autorki. No przy tej zmęczyłam się bardzo. Nie wiem co mi się nie podobało, ale muszę przyznać że ani bohaterowie nie przypadli mi do gustu ani sama książka jakoś nie bardzo.
Może to nie był dobry czas na nią. Jakoś nie mogłam się zupełnie skupić na niej, wydawała mi się jakoś nie spójna, tak jakby akcja wciąż przeskakiwała z miejsca w...

To jest Mary Balogh w całej krasie! Intrygująca fabuła, ciekawi bohaterowie i inteligentne dialogi. Jest tu wystarczająco czasu na poznanie głównych bohaterów, a akcja nie przytłacza swoją prędkością. A nawet jest czas na odkrywanie kolejnych warstw w postaciach Lauren i Kita, gdyż w miarę wzajemnego poznawania się bohaterów odkrywamy doświadczenia, które ukształtowały...

2019

Lekki romans w historycznej konwencji z okresu pobudzającego wyobraźnię. Historia przewidywalna, nie budząca gromkich emocji i wielkich ogni, ale z gronem znanych bohaterów. No bo czyż nie chcemy wiedzieć co przydało się trzeciej siostrze żony przyrodniego brata od wujka Wieśka;). Czyta się przyjemnie i w dodatku szybko, co też jest plusem.

Bohaterami są: Lauren Edgeworth i Kit Butler, Wicehrabia Ravensberg.
Pogrążona w bólu i wstydzie Lauren, którą narzeczony porzucił przed ołtarzem, poznaje w parku Kita. On, drań jakich mało, wieczny kawaler i beztroski hulaka zaczyna ją uwodzić dla żartu. Gdy Lauren dostrzega jeo prawdziwe zamiary proponuje mu zawarcie fikcyjnego narzeczeństwa. Z tego układu czerpią...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo sympatyczną postać Kita. Natomiast Lauren trzeba poznać w ,,Nocy miłości'miłości'' by ją w pełni zrozumieć.
Czyta się bardzo dobrze. Postać Kita ma charakter, a sama Lauren jakby ożywa w tej czesci.
On ja uczy jak czerpać z życia radość, a ona w zamian udaje jego narzeczoną, by mógł się wymigać od małżeństwa z Freyą.
Ciepła historia pełna humoru, zwłaszcza,że Kit...

Kit Butler to prawdziwy zimny drań, jeden z beztroskich kawalerów, których mnóstwo w Londynie. Małżeństwo jest ostatnią rzeczą, o jakiej myśli. Rodzina ma jednak inne plany. By udaremnić zamiary ojca-swata, Kit sam musi znaleźć wybrankę serca. Rozpoczyna desperackie poszukiwania i znajduje uroczą Lauren, która jest jeszcze bardziej zagorzałą przeciwniczką ożenku.
Fajny,...

Jest to kontynuacja książki pt. "Noc Miłości", tylko już z porzuconą narzeczoną.
Lauren tym razem odnajduje miłość w hrabim Ravensbergiem.

Na koniec wakacji, złapałam taką książkę!
O lecie, miłości i wybaczeniu!

Lauren Edgeworth jest 26- letnią panną. Czyli według elity towarzyskiej jest po prostu starą panną. Po rocznych wydarzeniach, kiedy to miała wyjść za mąż (ale niestety jej się to nie udało) ukrywa się przed londyńskim towarzystwem.
Kto czytał pierwszy tom ten wie czemu Lauren i Neville, nie pobrali...

• Romans historyczny
  • Romans