Powrót do przyszłości

George GipeCraig Shaw Gardner Wydawnictwo: Ryton fantastyka, fantasy, science fiction
Back to the Future
83-85367-17-9
Ryton
wehikuł czasu Marty McFly Emmett Brown
Back to the Future
fantastyka, fantasy, science fiction
83-85367-17-9
wehikuł czasu Marty McFly Emmett Brown

rewelacja!!! polecam dla fanów filmu

Bardzo dobra książka, po którą powinien sięgnąć każdy fan Trylogii. Co prawda w samym tłumaczeniu niestety jest trochę błędów w datach, których nie poprawiono w trakcie korekty i redakcji (kto oglądał wszystkie trzy części filmu od razu wyłapie o co chodzi), jednak w żadnym stopniu nie umniejszają one przyjemności obcowania z tym tekstem. Po książkę warto sięgnąć z jeszcze...

Nie zawsze książka na podstawie scenariusza okazuje się lepsza od filmu... w tym wypadku udało się to bardzo dobrze. Książa stanowi doskonałe dopełnienie filmowej trylogii. :)

To własciwie rozwinięty scenariusz. Ale fajnie się czytało widząc przed oczami wszystkie sceny z filmu. Przeczytana w latach 90`.

Back to the future- zarówno film jak i książka to klasa sama w sobie.
To naprawdę bezcenne uczucie móc powrócić do przygód Marty'ego i Doca, w towarzystwie DeLoreana (jak i Einsteina) i przeżyć je na nowo- bawią, ciekawią i fascynują równie mocno jak kinowa wersja, nawet jeśli znasz ją od podszewki.

Czytasz, a przed oczami masz Michaela J. Foxa, wręcz słyszysz jego głos...

Z racji, że jestem wielkim fanem wszystkich części filmowej wersji "Powrotu do Przyszłości" chciałem też zapoznać się z książkowym odpowiednikiem. Wreszcie udało mi się go dorwać i od razu zatopiłem się w lekturze.
Książka pokazuje jedną bardzo istotną rzecz, mianowicie to, jak nasze wybory i decyzje kształtują przyszłość. Przez jedno działanie możemy pokierować losami...

Książka ujmuje prostym i przejrzystym językiem. Porywa w świat jakiego nie znamy. W świat, w którym możemy podróżować w przeszłość. Książka w wielu momentach zabawna, uczy nas, że każde nasze działanie - nawet najmniejsze - ma ogromne znaczenie i wpływ na przyszłość. Wiele problemów, zaskakujących sytuacji i oczywiście miłość - to wszystko tam znajdziecie. Polecam!

Dyskusje

• Fantastyka
  • Chcę w prezencie
  • Z biblioteki
  • Sci-fi
  • 2011
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Powrót do przyszłości