Cena strachu

Georges Arnaud Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller Seria: Kryminał dla Koneserów kryminał, sensacja, thriller
Wages of fear
kryminał, sensacja, thriller
Beata Bertholdt
Kryminał dla Koneserów
sensacja przygoda literatura francuska

W pewnym sensie Annaud opisuje piekło. Ale nie takie jak u Boscha, z diabłami uganiającymi się za grzesznikami. Nie, to nie piekło jarmarczne. Już nieco bliżej Francuzowi do Conrada. Nie opisuje on wprawdzie wojny, ale grupka desperados, która podejmuje się przewiezienia ładunku nitrogliceryny do palącego się szybu naftowego, z piekła w ciągu całej książki nie wychodzi.

Na...

Czyta się jednych tchem i człowiek sam się dziwi, jak historia jazdy ciężarówką może być tak emocjonująca i psychicznie wycieńczająca.

• Ekranizacja
  • MOJA BIBLIOTECZKA • kryminał, sensacja, thiller
  • Kryminał/Sensacja
  • Kryminał, sensacja, thriller
  • Wypożyczone
  • Z południa
  • Literatura europejska (XX/XXI wiek)