Retronauci

Okładka książki Retronauci
Władimir Sawczenko Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Seria: Fantastyka i Groza fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Fantastyka i Groza
Algoritm uspecha
Wydawnictwo Literackie
1989-01-01
1989-01-01
830801822X
Zbigniew Dworakowie

Okładka książki W kosmosie Gleb Anfiłow, Sewer Gansowski, Aleksander Grin, Władimir Sawczenko, Aleksander Szalimow, Albert Walentinow, Ilja Warszawski, Walentyna Żurawlowa
Ocena 6,0
W kosmosie Gleb Anfiłow, Sewer...
Okładka książki Gwiazdy i ludzie Henryk Altow, Anatolij Dnieprow, Władimir Grigoriew, Georgij Gurewicz, Michaił Jemcew, Gleb Panfiłow, Jeremiej Parnow, Władimir Sawczenko, Walentyna Żurawlowa
Ocena 5,5
Gwiazdy i ludzie Henryk Altow, Anato...
Okładka książki Dziwna planeta Henryk Altow, Anatolij Dnieprow, Michaił Jemcew, Eugeniusz Muslin, Jeremiej Parnow, Wiktor Saparin, Władimir Sawczenko, Borys Zubkow, Walentyna Żurawlowa
Ocena 6,7
Dziwna planeta Henryk Altow, Anato...