Retronauci

Władimir Sawczenko Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Seria: Fantastyka i Groza fantastyka, fantasy, science fiction
Algoritm uspecha
fantastyka, fantasy, science fiction
830801822X
Zbigniew Dworakowie
Fantastyka i Groza

Okładka książki W kosmosie Gleb Anfiłow, Sewer Gansowski, Aleksander Grin, Władimir Sawczenko, Aleksander Szalimow, Albert Walentinow, Ilja Warszawski, Walentyna Żurawlowa
6,0
W kosmosie Gleb Anfiłow, Sewer...
Okładka książki Gwiazdy i ludzie Henryk Altow, Anatolij Dnieprow, Władimir Grigoriew, Georgij Gurewicz, Michaił Jemcew, Gleb Panfiłow, Jeremiej Parnow, Władimir Sawczenko, Walentyna Żurawlowa
5,5
Gwiazdy i ludzie Henryk Altow, Anato...
Okładka książki Dziwna planeta Henryk Altow, Anatolij Dnieprow, Michaił Jemcew, Eugeniusz Muslin, Jeremiej Parnow, Wiktor Saparin, Władimir Sawczenko, Borys Zubkow, Walentyna Żurawlowa
6,7
Dziwna planeta Henryk Altow, Anato...