Алгоритм успеха

Władimir Sawczenko Wydawnictwo: Seria: Библиотека советской фантастики fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
rosyjski
zbiór opowiadań novella cybernetyka podróż w czasie eksploracja kosmosu obce cywilizacje
fantastyka, fantasy, science fiction
rosyjski
Библиотека советской фантастики
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki W kosmosie Gleb Anfiłow, Sewer Gansowski, Aleksander Grin, Władimir Sawczenko, Aleksander Szalimow, Albert Walentinow, Ilja Warszawski, Walentyna Żurawlowa
6,0
W kosmosie Gleb Anfiłow, Sewer...
Okładka książki Gwiazdy i ludzie Henryk Altow, Anatolij Dnieprow, Władimir Grigoriew, Georgij Gurewicz, Michaił Jemcew, Gleb Panfiłow, Jeremiej Parnow, Władimir Sawczenko, Walentyna Żurawlowa
5,5
Gwiazdy i ludzie Henryk Altow, Anato...
Okładka książki Dziwna planeta Henryk Altow, Anatolij Dnieprow, Michaił Jemcew, Eugeniusz Muslin, Jeremiej Parnow, Wiktor Saparin, Władimir Sawczenko, Borys Zubkow, Walentyna Żurawlowa
6,7
Dziwna planeta Henryk Altow, Anato...