Алгоритм успеха

Okładka książki Алгоритм успеха
Władimir Sawczenko Wydawnictwo: Seria: Библиотека советской фантастики fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Библиотека советской фантастики
1983-01-01
Data 1. wydania:
1983-01-01
rosyjski
zbiór opowiadań novella cybernetyka podróż w czasie eksploracja kosmosu obce cywilizacje
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki W kosmosie Gleb Anfiłow, Sewer Gansowski, Aleksander Grin, Władimir Sawczenko, Aleksander Szalimow, Albert Walentinow, Ilja Warszawski, Walentyna Żurawlowa
Ocena 6,0
W kosmosie Gleb Anfiłow, Sewer...
Okładka książki Gwiazdy i ludzie Henryk Altow, Anatolij Dnieprow, Władimir Grigoriew, Georgij Gurewicz, Michaił Jemcew, Gleb Panfiłow, Jeremiej Parnow, Władimir Sawczenko, Walentyna Żurawlowa
Ocena 5,5
Gwiazdy i ludzie Henryk Altow, Anato...
Okładka książki Dziwna planeta Henryk Altow, Anatolij Dnieprow, Michaił Jemcew, Eugeniusz Muslin, Jeremiej Parnow, Wiktor Saparin, Władimir Sawczenko, Borys Zubkow, Walentyna Żurawlowa
Ocena 6,7
Dziwna planeta Henryk Altow, Anato...