Podręcznik pickup-u

Okładka książki Podręcznik pickup-u Arthur Franz
Okładka książki Podręcznik pickup-u
Arthur Franz Wydawnictwo: Albatros poradniki
poradniki
Das Pickup-Handbuch, Frauen verstehen und erobern durch Entwicklung von Personlichkeit und Kommunikation
Albatros
2010-05-02
2010-05-02
978-83-8803872-3
Alicja Kucharczyk
podręcznik pickup

Poradnik.Jak poderwać kobietę? Jak zrealizować swoje marzenia?
- Szybko

Najwięksi amerykańscy specjaliści od uwodzenia nazwali go słowem Pickup, (podryw). Poświęcili wiele lat na badanie skutecznych metod. Podglądali zawodowych uwodzicieli i analizowali ich zachowania. Dzięki temu odkryli tajemnice i sekrety ich powodzenia.
W oparciu o ich doświadczenia powstała w Europie niemiecka szkoła sztuki uwodzenia. Doświadczenia niemieckich psychologów są jeszcze skuteczniejsze. Polecamy wam tę książkę pt: Podręcznik Pickup-a, rewelacyjna! Zaskakujące, jak łatwe a skuteczne są metody na zdobycie względów kobiety, jeśli się pozna te sztuczki. Nie przejmujcie się poważnie brzmiącym słowem "Podręcznik" - za nim się kryje tylko to - że znajdziesz w książce WSZYSTKO O UWODZENIU. To nie jest zwykły poradnik, jakich wiele, gdzie znajdziesz garść ogólnych wskazówek. tu jest WSZYSTKO O TYM, JAK PODERWAĆ KOBIETĘ SKUTECZNIE.

Poradnik.Jak poderwać kobietę? - mężczyznę? :))
- Szybko

To właściwie książka o samorozwoju i o tym jak spełniać swoje marzenia. Przecież każdego dnia w każdej sytuacji kiedy "załatwiamy jakąś sprawę" to przecież tak naprawdę "uwodzimy"... Niemieccy autorzy być może przedobrzyli z info w tytule, stąd "prawdziwi" mężczyźni nie chcą nawet spojrzeć - a co dopiero - wziąć do poczytania tę książke. To jest także poradni jak skutecznie, niezawodnie i szybko…A szkoda ;)bo wszystkim przydałby się trening w rodzaju:"... poradź się kogoś odnośnie ubrania, butów, fryzury. Nalegaj za każdym razem na to, aby sprzedawczyni dała się ponieść własnej kreatywności i ujawniła ci bezlitosną prawdę".
Lub też trening jak osiągnąć wysoką pozycję w grupie, jak rozwinąć poczucie humoru, jak rozpocząć konwersację i wprawić w rollecoaster uczuć... To jest właściwie poradnik jak skutecznie, niezawodnie i szybko… i dotyczy obu płci i prawie wszystkich sytuacji codziennych. ... A zatem czytajcie i uczcie się spełniać swoje marzenia :))To jest także poradnik jak skutecznie, niezawodnie i szybko… Można kupić: http://www.wydawnictwoalbatros.pl

Poradnik.Jak poderwać kobietę? Jak zrealizować swoje marzenia?

W oparciu o...

Od dawna zastanawiałam się, co takiego w takich książkach może się znaleźć. Co autorzy mogą polecić, jak pomóc ludziom, którzy chcą nauczyć się sztuki Pickup-u. Kiedyś przeczytałam książkę o miłości, która w zasadzie była poradnikiem. Nie mogłam zrozumieć, jak ktoś może uczyć nas, w jaki sposób mamy kochać. Pickup co prawda rożni się od owej książki, ale gdy tylko miałam okazję się z taką lekturą zapoznać, postanowiłam spróbować.

Mogłoby się wydawać, że "Podręcznik pickup-u" jest tylko lekturą dla mężczyzn. Owszem, ich dotyczy przede wszystkim, lecz kobiety również mogą znaleźć w niej coś dla siebie. Książka ta w dużej mierze dotyczy tego, w jaki sposób uwodzić panie. Porusza kwestie od wyglądu, zapachu, mowy ciała po styl życia i osobowość. Dzięki zapoznaniu się z tą lekturą, czytelnik może nie tylko ukształtować swoją osobowość, ale także ją rozwinąć oraz zrealizować marzenia. Napisana jest w tak prosty i przejrzysty sposób, że nawet osoba, która nie ma zamiaru z tej książki i z jej porad skorzystać, na pewno znajdzie coś dla siebie, a z pewnością miło spędzi czas. Ja myślałam, że książka ta będzie typową wskazówką dla panów, w jaki sposób uwieść kobietę, jak tego dokonać. Zdziwiłam się, gdy tak nie było. W dużej części pomaga ona stać się tym, kim chcieliby się stać. Zadaje pytania: „Kim jestem?” oraz „Kim chciałbym być?”. Jeżeli ktoś chce, może naprawdę dobrze skorzystać z owej lektury i zmienić się w korzystny dla siebie i innych sposób.

Rady w tej książe skonstruowane są w jasny i łatwy do zrozumienia sposób. Mówią o tym, jaki słów użyć, by zacząć konwersację, jak modulować głos, jak się poruszać, a nawet, jak ukierunkować spojrzenie i punkt widzenia. W jaki sposób nawiązać komunikację oraz jak poradzić sobie z ewentualną porażką. Kluczem jest to, aby się nie poddawać i nie zwątpić w siebie. Gdybyśmy poddawali się przy każdej porażce, nigdy niczego byśmy nie osiągnęli, nie spełnili swoich marzeń. Dążenie do wymarzonego celu stałoby się jedynie abstrakcją, marzeniem, które nie ma szansy na spełnienie. Stajemy się silniejsi, gdy próbujemy jeszcze raz. Tak więc, panowie, nie zrażać się jednym odrzuceniem.

Pokazane są tu również reakcje kobiety na poszczególne zachowanie mężczyzny oraz to, jak ustosunkować się do danej sytuacji. Zdziwiłam się, że wszystko pokazane jest w tak szczegółowy sposób, od spotkania kobiety, po uwodzenie, aż w końcu po pójście do łóżka – to, na szczęście, już nie tak dokładnie. Nie ma możliwości, żeby ktoś się w tym pogubił i owych wskazówek nie zrozumiał. Kreacja wyglądu, sposób zachowania, formowanie więzi i napięcia, reakcje kobiety… Wydaje mi się, że autorzy pomyśleli o wszystkim. Lecz moim zdaniem najważniejsze jest to, aby być po prostu sobą. Niezależnie od sytuacji. Właśnie wtedy jest się najbardziej wartościową osobą.

• Wszystko i nic

Dodaj cytat z książki Podręcznik pickup-u