Fatwa - Życie w nieustannym zagrożeniu

biografia, autobiografia, pamiętnik
80-7362-320-X
Hanna Pawlikowska
fatwa islam kobiety przemoc zagrożenie

Dobra książka, połknęłam w jeden dzień. Polecam.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Świetna książka. Przeczytałam jednym tchem w niedzielne popołudnie, a później długo nie mogłam dojść do siebie. Tego co doświadczyła autorka nie da się opowiedzieć. Zachęcam do przeczytania.

polecam!

Prawdziwa historia a zarazem poruszające losy bohaterki, która zniosła tak wiele zanim zdecydowała się na ucieczkę od okrutnego męża. Książkę czyta się z zapartym tchem i na długo pozostaje w pamięci. Serdecznie polecam miłośnikom gatunku i nie tylko....

Kolejna pozycja "z życia wzięte". Jacky, młoda Angielka będąca na wakacjach w Egipcie poznaje przypadkowo Omara i zakochuje się oczywiście bez pamięci i logiki. Ogólnie takie pozycje omijam szerokim łukiem, niestety, z tej nie udało mi się wykpić. Polecam przeczytać tym wszystkim dziewczętom i kobietom, które są zafascynowane czarnymi jak heban oczętami oblubieńca, jego...

Książka tak straszna, że aż strach ją czytać. Aż dziw bierze, że kobiety są tak naiwne w miłości.

Naprawdę świetna książka. Trafiłam na nią zupełnie przypadkiem, jako na jedyną anglojęzyczną książkę w moim mieszkaniu i połknęłam całą na raz. To nie jest puste gadanie, to historia życia. Kobieta była niesamowicie głupia i miała nieprawdopodobnego farta, a los dał jej porządnego kopa, naprawdę ma o czym opowiadać. A był to prawdziwy horror pod każdym względem. Książkę...

Warto po nią sięgnąć zanim zdecyduje się na związek z mężczyzną, który jest dla nas trochę "egzotyczny". Książkę czytałam ze trzy razy, bardzo wciąga i jest dobrze napisana. Polecam!

Bardzo ciekawa książka. Już od pierwszych stron bardzo wciągnęła mnie historia pani Jacky Trevane. Przeżywałam z nią każdą chwilę i dosłownie nie mogłam się oderwać od lektury. Książka zdecydowanie godna polecenia.

Świetna książka. Bardzo szybko się ją czyta, wciąga. Polecam jak najbardziej!

Dyskusje

• Chcę w prezencie