Nie zatrzymasz mnie

Tomasz Brzozowski
Clarkson nie zatrzymasz mnie

więcej Więcej

Spodziewałem się więcej...

Nie ma co się rozpisywać nad tą książką - to kolejny zbiór felietonów Jeremy'ego Clarksona o testowanych przez niego samochodach. Ale przecież to Clarkson, czyli teksty nigdy nie są tylko o samochodach...

W dowcipny i błyskotliwy sposób Jeremy opisuje świat dookoła, swoje spostrzeżenia i opinie, a pisze - i dogryza - z właściwym sobie humorem i wymyślnymi...

Ciekawie opisane niektóre modele samochodów.

Pierwsza książka Clarksona, z którą miałem styczność. Autor bierze pod lupę garść samochodów sportowych i ocenia je po swojemu. Rzetelność i obiektywność chowa do szuflady (właściwie te dwa słowa wyjątkowo nie pasują do Jeremy'ego), za to kąśliwego humoru i ironii ma pod dostatkiem.

Stały poziom. Kto czytał inne felietony Clarksona wie o co chodzi, kto nie czytał temu raczej się spodoba. No chyba że nie znosi ludzi narzekających na wszystko w koło.

Gratka dla miłośników motoryzacji.

czyta się lekko i przyjemnie+paczka chusteczek do otarcia łez ze śmiechu

Kim jest właściwie Jeremy Clarkson? Dla fanów niekonwencjonalnego podejścia do tematu motoryzacji postać dziennikarza jest głównie znana z programu Top Gear, który prowadzi ze swoimi dwoma przyjaciółmi Jamesem May'em oraz Richardem Hamiltonem. Każdy program to satyryczno-profesjonalne przedstawienie nowości, ale i zasłużonych środków lokomocji. Top Gear gości na swojej...

Jak każda książka autora ciekawa, śmieszna i co najważniejsze świetnie się czyta. Mimo że o samochodach, ale nie tylko dla fanów motoryzacji.

Wiec, dostałam tę książkę na 14 urodziny od mojego taty. Cóż wiem beznadziejny prezent dla nastolatki ,ale jednak by sprawić mu przyjemność zaczęłam ją czytać. I o dziwo jest całkiem zabawna , a opisy samochodów przeplatane są żartami.

• Chcę w prezencie
  • Motoryzacja
  • Jeremy Clarkson
  • Clarkson
  • 2013

Dodaj cytat z książki Nie zatrzymasz mnie