Świat według Clarksona. Czy da się to przyspieszyć?

Okładka książki Świat według Clarksona. Czy da się to przyspieszyć?
Jeremy Clarkson Wydawnictwo: Insignis Cykl: Świat według Clarksona (tom 8) publicystyka literacka, eseje
publicystyka literacka, eseje
Świat według Clarksona (tom 8)
Can You Make This Thing Go Faster?
Insignis
2021-11-10
2021-11-10
Bożena Jóźwiak, Michał Jóźwiak
jeremy clarkson świat według clarksona felieton satyra top gear

Wiadomo, książka dla fanów motoryzacji, szybkości i samego Clarksona właśnie.
Dla tych co czytali inne części wiedzą mniej więcej czego się spodziewać 😀
Oczywiście główny punkt programu po za motoryzacją rzecz jasna, to specyficzne poczucie humoru autora i jego lekkie pióro.
Dla mnie sporym plusem były też krótkie rozdziały, a raczej to, że tematy były omawiane na kilku...

Fenomenalna, świetny zbiór felietonów! :)

Któż z nas nie zna Jeremiego Clarksona? Któż z nas nie słyszał nigdy ani słowa o tym niezwykle popularnym prezenterze owianego ogromną sławą programu „Top Gear”? Domyślam się, iż grono takowych osób jest znikome, a sama osoba tego angielskiego dziennikarza jest w większym lub mniejszym stopniu rozpoznawalna niemal na całym świecie.
Jeremy Charles Robert Clarkson to również...

• 2022
  • 2021
  • Legimi
  • Typ D: Literatura faktu
  • Felieton Reportaż
  • Przemyślane

Dodaj cytat z książki Świat według Clarksona. Czy da się to przyspieszyć?