Zmiany

Okładka książki Zmiany Danielle Steel
Okładka książki Zmiany
Danielle Steel Wydawnictwo: OXFORD Educational Sp. z o. o. literatura piękna
Changes
OXFORD Educational Sp. z o. o.
2009-09-01
2009-09-01
978-83-241-2964-5
Małgorzata Samborska
śmierć ból rodzina danielle steel

Miła, przyjemna książka. Miłość potrafi człowiekowi zawrócić w głowie i udowodnić, że plany i ułożony schemat życia to nie wszystko - życie może dać więcej... ;)

Wiedziałam, o czym jest ta książka, bo widziałam film, ale i tak było mi smutno, gdy czytałam o tych przykrościach, które spotykały Mel. No więc łez w oczach podczas czytania tej książki nie zabraknie ;)

Fajnie się czytało. Ona piękna i sławna, on przystojny i zdolny kardiochirurg. Oni plus ich dzieci to mieszanka czasami wybuchowa.
To jest dopiero druga moja książka tej autorki po długim czasie od pierwszej, ponieważ w tamtej pamiętam, że główny bohater umarł na końcu i trochę się zraziłam. Tutaj na szczęście główni bohaterowi skończyli w całkowitymi zdrowiu😃

Spokojny romans, bez żadnych zaskakujących etapów, od początku można odgadnąć zakończenie.

Jak zwykle czyta się dobrze ale...znów ślub w Boże Narodzenie (klasyka u Steel) Trochę przypomina "Rebeka". Znów wszyscy piękni i bogaci a i sławni. Jak zawsze wspaniały koniec... Za to wielki minus...osobiście chciałabym poczytać o zupełnie prostych, przeciętnych osobach, nie mających tysiączków w banku, nie będących celebrytami...a i w życiu też nie ma szczęśliwych zakończeń. Wiem...w paru książkach ktoś komuś umiera niestety tylko jest to trampolina do wspaniałego zakończenia histori. Na pewno Steel jest królową powieści obyczajowej (tak bym nazwała jej działalność) ale też ...królową schematu.

Moja ulubiona książka D.Steel. Fajnie do niej wrócić po latach.
Miłość i rodzina Mel i Petera zostanie wystawiona na ciężkie próby. Czy przetrwa? Tego dowiecie się sięgając po tę książkę.
Śmiech, łzy wzruszenia -gwarantowane.

Moja ulubiona książka D.Steel. Fajnie do niej wrócić po latach.
Śmiech, łzy wzruszenia -gwarantowane.

Po opisie spodziewałam się ciekawej książki, i w sumie nie była zła, ale momentami wiało nudą, dlatego trochę się zawiodłam. To pierwsza powieść Danielle Steel, którą przeczytałam i zastanawiam się czy będę miała ochotę na kolejną.

Piękna historia o miłości, poświęceniu i poszukiwaniu szczęścia. Książka pokazuje jak istotne jest dokonywanie zmian w naszym życiu, że nie można stać w miejscu bo w ten sposób można skrzywdzić najbliższych nam ludzi.
Polecam

Polecam

Jak zwykle fantastyczna.

Jak zwykle fantastyczna.

czytałam to, kiedy znajomi próbowali ciągle zajść w ciążę, a sama byłam w ciąży, po przeczytaniu tej książki jakoś nabrałam nadziei że im jednak się uda

• Danielle Steel
  • Obyczajowe