Samotny orzeł

2002-06-05
83-7132-752-8
Maria Karolina Andrzejewska
wojna uczucie danielle steel

„Otrzymali od losu dar wyjątkowej miłości, więzi tak mocnej, że nawet oni sami w swej głupocie nie zdołali jej zerwać. Szalały burze, a jednak dom, który wznieśli, trwał niczym opoka. Rozumieli się tak, AK potrafią się zrozumieć tylko wybrani; znaleźli bezcenny klejnot, na którego poszukiwanie - często daremne - inni poświęcają całe życie. Odnajdywaliśmy się, gubili, znowu odnajdywaliśmy - dziesiątki razy, na dziesiątki rozmaitych sposobów. „

Przyznaję, że jak dostałam od koleżanki tą książkę, to... nie spodobała mi się okładka, a że nie miałam innej książki pod ręką to zaczęłam ją czytać. I... wciągnęła mnie :) naprawdę mnie wciągnęła :) Nawet jadąc do pracy wyciągałam ją na kolana i czytałam... nawet kilka stron :) Teraz wiem, że sięgnę po inne książki tej autorki :) POLECAM !!!

Książka o jakich się nie zapomina, mam do niej sentyment bo gdy ją dostałam to byłam nastolatka a prezent świąteczny od mojej mamy w postaci kilku książek Danielle Steel pod choinkę był jednym z najlepszych w moim życiu wiec tym bardziej wzruszający. Ciekawa, smutna o prawdziwej miłości nic więcej dodać nie trzeba bo ktoś kto kocha D. S. zrozumie że warto ja przeczytać. Polecam

Książka o tym że czasem warto odpuścić i posłuchać pragnień i marzeń tej drugiej osoby ,żeby nie tracić cennego czasu.

Wzruszająca opowieść o miłości, która mówi, że miłość tylko ta prawdziwa przetrwa wszystko.Pomimo złudnych myśli, że miłość z dużą różnicą wiekową nie przetrwa, Kate i Joe są przykładem, że dla prawdziwej miłości nie ma żadnej przeszkody, która by mogła stanąć jej na drodze.

kocham samoloty tak jak Joe (no może nie aż tak, ale bardzo bardzo je lubię ;))

kocham samoloty tak jak Joe (no może nie aż tak, ale bardzo bardzo je lubię ;))

Piękna opowieść o sile bezwarunkowej miłości, zrozumieniu drugiego człowieka, akceptacji samego siebie, ale też o cierpieniu i braku wolności w związku.

wersja anglojęzyczna - Lone Eagle

wersja anglojęzyczna - Lone Eagle

Lekka, wciągająca opowieść o młodych ludziach.

Lekka, wciągająca opowieść o młodych ludziach.

• Danielle Steel
  • Biblioteka