Zaślepieni

Okładka książki Zaślepieni Stephen White
Okładka książki Zaślepieni
Stephen White Wydawnictwo: Świat Książki Cykl: Alan Gregory (tom 12) kryminał, sensacja, thriller
Alan Gregory (tom 12)
Blinded
Świat Książki
2010-05-01
2010-05-01
Andrzej Leszczyński
thriller psychologiczny zaślepieni stephen white

Książka słaba....no może początek wydawał się interesujący, ale w miarę czytania apetyt słabł coraz bardziej. Doczytałam, ale bez pasji. Zakończenie może być zaskakujące, ale ja akurat brałam je pod uwagę, więc nawet końcówka książki nie była ekscytująca.

Rozczarowała mnie trochę fabuła książki bardzo męczyła mnie ale dotrwałam do końca książki.
Historia to jest psychologa Alana Gregory co przyszła do niego pewnego dnia Gibb Storey myśli że jej mąż zamordował kobietę i wynajmuje prywatnego detektywa żeby zbadał sprawę morderstwa kobiety.
Trochę akcji dobrej jest i napięcia nic po za tym więcej.

Trochę akcji dobrej jest i napięcia nic po za tym więcej.

Po kilku latach przerwy mogłam znowu spotkać się z głównymi postaciami cyklu (Alanem, Lauren, Samem) - może dlatego właśnie z przyjemnością czytałam "Zaślepionych". Fabuła sensacyjna nie jest aż tak porywająca,rozstrzygnięcie przewidywalne - ale możliwość pośledzenia dalszych losów wiodących postaci była dla mnie dużym bonusem.

Jak przebrniecie przez pół książki to zaczyna się rozkręcać akcja, a tak jest bardzo słabo poprowadzona akcja i moim skromnym zdaniem za dużo przemyśleń głównego bohatera.

Interesująca i zaskakująca...mi zabrakło tajemniczości i trzymania w napięciu...czyatlam lepsze kryminały, ale czytałam też lepsze...zaskoczyło mnie zakończenie :) i dobrze :) raczej lekka, łatwa i przyjemna niż kryminalna ale warto było :)

książka niezwykle nudna, bez jakiejkolwiek akcji. chciałam dać szansę więc przeczytałam ponad 100 stron ale w pewnym momencie tak mnie znudziła, że nie wytrwałam.

zbyt długo rozwijała się akcja ale zakończenie szokujące.książka na średnim poziomie i zbyt dużo przemyśleń głównego bohatera.

Książka nudna, przegadana, brak jakiegokolwiek napięcia i akcji.

Książka nudna, przegadana, brak jakiegokolwiek napięcia i akcji.

Początek wydawał się ciekawy, jednak później opisy były przydługie i mało znaczące dla akcji. Ponadto tajemnice były dość przewidywalne.

Fajna książka, wciąga ale zakończenie takie oo

Fajna książka, wciąga ale zakończenie takie oo