Bezbronni

Okładka książki Bezbronni Margit Sandemo
Okładka książki Bezbronni
Margit Sandemo Wydawnictwo: Pol-Nordica Cykl: Saga o Czarnoksiężniku (tom 7) literatura obyczajowa, romans
Saga o Czarnoksiężniku (tom 7)
De värnlosa
Pol-Nordica
1996-01-01
1996-01-01
8385841903
Anna Marciniakówna
rodzina dziecko odpowiedzialność

W tym tomie Dolg wciąż walczy o zagrożone życie swojego ojca, któremu może pomóc jedynie błękitny szafir zdobyty na bagnach. Jego matka Tiril została uprowadzana i nikt tak naprawdę nie wie, gdzie ona się znajduje. Ślady prowadzą aż do Hiszpanii. W międzyczasie wraz ze swoim rodzeństwem Taran i Villemanem poznaje smutną historię Danielle i jej zaginionego brata Rafaela. Postarają się za wszelką cenę im pomóc.

tom 7

tom 7

Na etapie tego tomu zastanawiałam się czy Dolg znajdzie kiedyś miłość swojego życia, tom udany ale bywały lepsze

Saga o Czarnoksiężniku - Tom 7

Saga o Czarnoksiężniku - Tom 7

zaczelam juz nastepna czesc... wciaz wciaga....

zaczelam juz nastepna czesc... wciaz wciaga....

I - 26.11.2016 r.

I - 26.11.2016 r.

Ciekawa

Ciekawa

Magia i klasa sama w sobie, wspaniałe książki Margit Sandemo. Zaczytane dzieciństwo i zarywane nocki.

No to wkoncu jakiś tom,który wciągnął mnie tak,że nie chciałam przestać czytać 🙂 mam nadzieję, że dalsze będą równie wciągające jak ten 🤞

• Saga o Czarnoksiężniku
  • Margit Sandemo