Odrobina nadziei

A little bit of hope
poradniki
Justyna Grzegorczyk, Jan Grzegorczyk

Na półkach: , , , , ,

Ta niewielka objętościowo książeczka jest zbiorem tekstów autorstwa ojca Briana D'Arcy, który w swojej publikacji opisał kilkanaście historii ludzi, którzy zmagają bądź też zmagali się w przeszłości z różnego rodzaju życiowymi kłopotami i przeciwnościami losu.

Bohaterowie ukazani przez autora niezłomnie wierzą jednak zarówno w istnienie lepszego świata, jak też w to, że...

• @Blog
  • Opowiadania/Nowele/Felietony
  • Z wymiany
  • Przeczytane w 2011
  • Oddane
  • 2017
  • @FanPage
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Odrobina nadziei