Labirynt wyobraźni

Okładka książki Labirynt wyobraźni
Jerzy Grundkowski Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry Seria: Fantastyka - Przygoda fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Fantastyka - Przygoda
Wydawnictwo Iskry
1986-01-01
1986-01-01
8320708230
Kazimierz Hałajkiewicz

więcej Więcej

12 ZDAŃ O…: „LABIRYNCIE WYOBRAŹNI”

Jeśli sięgnęliście po "Labirynt wyobraźni", bo chcieliście skosztować nieco literatury science fiction starej daty, to szybko ją odłóżcie, chyba, że chcecie mieć w ustach gorzki smak zawodu z wyraźnie dominującą nutą smakową nudy.

Książka Jerzego Grundkowskiego to zbiór niedługich opowiadań, które są w większości o niczym konkretnym....

Na wiele różnych sposobów można udręczyć wiernego fana science-fiction. Jerzy Grundkowski w swoim tomiku opowiadań pt. "Labirynt wyobraźni" udowadnia, że zna się na rzeczy i od samego początku uparcie pracuje nad tym, bym moja miłość do gatunku szybko wywietrzała.

Tak na serio - teksty te mają dziś już tylko wartość historyczno-literacką. Nie ratuje ich nic, bowiem środki,...

• Fantastyka
  • - Domowa Biblioteczka
  • SF, fantasy
  • Posiadam - w kolejce do przeczytania
  • SF i Fantasy
  • Papier

Dodaj cytat z książki Labirynt wyobraźni