Labirynt wyobraźni

Jerzy Grundkowski Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry Seria: Fantastyka - Przygoda fantastyka, fantasy, science fiction
8320708230
Kazimierz Hałajkiewicz
Wydawnictwo Iskry
fantastyka, fantasy, science fiction
8320708230
Kazimierz Hałajkiewicz
Fantastyka - Przygoda

12 ZDAŃ O…: „LABIRYNCIE WYOBRAŹNI”

Jeśli sięgnęliście po "Labirynt wyobraźni", bo chcieliście skosztować nieco literatury science fiction starej daty, to szybko ją odłóżcie, chyba, że chcecie mieć w ustach gorzki smak zawodu z wyraźnie dominującą nutą smakową nudy.

Książka Jerzego Grundkowskiego to zbiór niedługich opowiadań, które są w większości o niczym konkretnym....

Na wiele różnych sposobów można udręczyć wiernego fana science-fiction. Jerzy Grundkowski w swoim tomiku opowiadań pt. "Labirynt wyobraźni" udowadnia, że zna się na rzeczy i od samego początku uparcie pracuje nad tym, bym moja miłość do gatunku szybko wywietrzała.

Tak na serio - teksty te mają dziś już tylko wartość historyczno-literacką. Nie ratuje ich nic, bowiem środki,...

• Fantastyka
  • 🚀 Fantastyka naukowa
  • .x Fantastyka-Przygoda (Iskry)
  • SF, fantasy
  • Do wypozyczenia
  • Posiadam - w kolejce do przeczytania
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Labirynt wyobraźni