Mistrz magii

Okładka książki Mistrz magii
Raymond E. Feist Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Saga o Midkemii i Kelewanie (tom 2) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Saga o Midkemii i Kelewanie (tom 2)
Magician: Master
Zysk i S-ka
1996-01-01
1996-01-01
Mariusz Terlak
mag wojna fantasy

więcej Więcej

To nie jest opinia, ale nowa wersja portalu wymaga wpisania kilku słów, by dołączyć książkę do biblioteczki.
Pozdrawiam

"Mistrz magii" to zwieńczenie historii konfliktu dwóch światów przedstawionej w pierwszym tomie. Już na wstępie warto zaznaczyć że pomimo iż cały cykl składa się z jeszcze dwóch części to wszystkie wątki rozpoczęte w pierwszym tomie zostają zgrabnie domknięte. Dzięki temu osoby które z różnych względów nie chcą kontynuować lektury mogą zakończyć ja w tym miejscu.

W...

Jest lepiej niż przy pierwszej części. Opowieść co prawda banalna, ale przyjemnie spędza się z nią czas.

No nie mogłam się od książki oderwać :)
Jednak nie zmienia to faktu, że sam początek tego tomu nieco mnie zamulił i trochę nudno było, ale jak już się rozkręciło, to nakazywałam sobie iść spać, tak ok 2 w nocy. Wybitnym krytykiem nie jestem, czytając inne opinie dochodzę do wniosku, że lubię fantasy ze średniej półki, ale co mnie tam. Pokochałam Puga, niekoniecznie...

Fajne ale wybitne to to nie jest. Z książką męczyłem się 2 miesiące, to bardzo długo jak na moje standardy. Trochę nudnawe

Kontynuacja "Adepta Magii". Pozycja obowiązkowa dla wielbicieli epickiej fantastyki!

Fajne. Ciekawsza od 1 części. Ciekawa akcja, chwile do płaczu (np. śmierć Rolanda), a czasem wywołanie wybuchu radości (np. powrót Puga do Midkemii). Naprawdę fajna. Tylko po co te zupełnie niepotrzebne wątki romantyczne. Tylko psują książkę.

Drugi tom, ratuje całość powieści, po pierwszym bardzo średnim Adepcie magii, tutaj autor troszkę się rozkręca. Jeśli czytelniku przetrwałeś względnie spokojnie pierwszy tom, to sięgnij po ten także, bowiem gorzej z pewnością nie będzie:)

Bardzo dobra kontynuacja serii. Gorsza niż pierwsza część, ale też jest niezła. Książka trochę późno się rozkręca. Mimo iż książka nie jest ideałem, ma w sobie coś, że chce się ją czytać, czytać i czytać.

Kontynuacja "Adepta Magii". Trzyma poziom. Jedna z lepszych pozycji fantasy jakie czytałem w życiu.

• Fantasy
  • Fantastyka
  • Chcę w prezencie
  • Raymond E. Feist
  • Fantastyka i s-f

Dodaj cytat z książki Mistrz magii