Dziel i zdobywaj

Okładka książki Dziel i zdobywaj Tom Clancy, Steve Pieczenik, Jeff Rovin
Okładka książki Dziel i zdobywaj
Tom ClancySteve Pieczenik Wydawnictwo: Amber Cykl: Centrum (tom 7) kryminał, sensacja, thriller
Centrum (tom 7)
spisek polityka wojna

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Władza i imperium Marc Cameron, Tom Clancy
Władza i imperium Marc Cameron, Tom C...
Okładka książki Code of Honor Marc Cameron, Tom Clancy
Code of Honor Marc Cameron, Tom C...

Okładka książki Wandale Tom Clancy, Steve Pieczenik
Wandale Tom Clancy, Steve P...
Okładka książki Oblężenie Tom Clancy, Steve Pieczenik, Jeff Rovin
Oblężenie Tom Clancy, Steve P...
Okładka książki Przeciw wszystkim wrogom Tom Clancy, Peter Telep
Przeciw wszyst... Tom Clancy, Peter T...

Niby szkoda czasu ale wciąga i żal rzucić:)

Niby szkoda czasu ale wciąga i żal rzucić:)

Kolejna solidna porcja literatury osadzonej w świecie stworzonym przez Clancego i Piecznika .
Nie jest to może wybitne , za to bardzo solidne czytadło . Grupa wysoko postawionych polityków próbuje dokonać przewrotu w USA. Jak zwykle na posterunku stoi Centrum . Skomplikowana operacja nabiera rozpędu i trwa walka o udowodnienie spisku .
Napięcie rośnie z każdą przeczytaną stroną.
Polecam fanom Clancego .

Napięcie rośnie z każdą przeczytaną...

Z każdym tomem czuję się coraz bardziej związany z bohaterami,a zwłaszcza z Paulem Hoodem. W każdym tomie też pojawiają się naprawdę ciekawe intrygi i zwroty fabularne, zupełnie jakby autorem był Tom Clancy. Mimo, iż książki Jeffa Rovina nie są tak długie jak powieści Clancy`ego to i tak dostarczają sporo frajdy fanom polityczno-szpiegowskich thrillerów.

Widzę, że nikt nie napisał jeszcze oceny, więc będę pierwszy.

Czytałem tę książkę dość dawno i praktycznie nie pamiętam o czym była (to o czymś świadczy).
Ale co ważniejsze ta książka upewniła mnie, że "intrygi" Toma Clancy'ego (czy któregoś z jego ghost writerów) są naprawdę słabe. Teraz z daleka trzymam się od jego powieści (w szczególności, że naciąłem się też na innej jego książce - "Zęby tygrysa".

Widzę, że nikt nie napisał jeszcze oceny, więc będę pierwszy.

• Tom Clancy
  • Clancy
  • EpuB
  • Techno-thillery
  • Przeczytane 2014
  • Brak Legimi A
  • Do przeczytania ponownie

Dodaj cytat z książki Dziel i zdobywaj