Jej mroczne serce

Okładka książki Jej mroczne serce Carla Kovach
Okładka książki Jej mroczne serce
Carla Kovach Wydawnictwo: Empik Go Cykl: Detektyw Gina Harte (tom 5) kryminał, sensacja, thriller
Detektyw Gina Harte (tom 5)
Empik Go
2024-03-28
2024-03-28

Ksiázka dobra, a moglaby byc lepsza, gdyby nie koszmarne tlumaczenie. Irytujáce ,,w porzádku szefowo'', ,,dobrze szefowo''. Cóz to za slowo szefowa? Niejestem pewna, czy takowe istnieje w jézyku angielskim. Odmiana imion ,,Dzieki Jacobie'' równiez wkurzajáce. Zwracanie sie do przesluchiwanej Pani Clare malo prawdopodobne, juz prédzej Ms Jakas tam po nazwisku. ,,Satynowa koszula, ktora zapewnia cieplo'' , satyna jest zimna...nie wiem czy to znowu tlumaczka, czy autorka. Wciáz padajácy deszcz i to sie zgadza. Ciekawa historia z mrocznym sekretem w tle. Zaskakujácy nieco final. Tytul nieco dziwny: Dalabym Jej mroczny seket czy Ich mroczny sekret. Wkurzajáca nieco ,,owa szefowa'' ciagle wracajáca do swej wlasnej przeszlosci, chyba w czasie sledztwa nie pora na to? Na plus mily, dojrzaly glos Pani Katarzyny Domalewskiej, choc angielskie nazwy Pani Kasia wymawia z amerykanska np. Worcester czy Warwickshire. Zapewne przeczytam, lub odslucham kolejne tomy z komisarz Gina Harte. Ogólnie mile zaskoczenie dla mnie. Polecam, szczególnie ze widzé iz moja recenzja jest pierwsza.

• Przeczytane 2024
  • E/A book
  • Empik audio powieści
  • Kobieta w roli głównej
  • Książki przeczytane w 2024r.
  • Thriller/sensacja/kryminał
  • Kryminał, sensacja, thriller

Dodaj cytat z książki Jej mroczne serce