Polska czy UkroPolin czyli Polska Palestyną Europy

Okładka książki Polska czy UkroPolin czyli Polska Palestyną Europy Krzysztof Baliński
Okładka książki Polska czy UkroPolin czyli Polska Palestyną Europy
Krzysztof Baliński Wydawnictwo: Capital reportaż
reportaż
Capital
2024-01-01
2024-01-01
Polska Ukraina Izrael Polin Ukropolin Wołyń Baliński Krzysztof Baliński

Autor pomaga lepiej zrozumieć otaczającą nas rzeczywistość. Podaje wiele faktów, ale i zadaje sporo niewygodnych i nieoczywistych pytań. Dodatkowo, ukazuje mechanizmy stojące za bezradnością i z pozoru dziecinną naiwnością polskich polityków w stosunku do naszych wschodnich i bliskowschodnich "sojuszników". Polecam!

Mam pytanie do osób które przeczytały tą książkę: czy ona jest tak tragiczna jak jej opis? No bo nie da się tego inaczej skomentować niż „XD”, wszystko, czego brakuje do kompletu to czapeczka foliowa

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Z polecenia G.

Dodaj cytat z książki Polska czy UkroPolin czyli Polska Palestyną Europy