Forma w Drodze na Szczyt. Poradnik treningowy dla trekkersów i alpinistów

Okładka książki Forma w Drodze na Szczyt. Poradnik treningowy dla trekkersów i alpinistów Karol Hennig
Karol Hennig Wydawnictwo: Forma na szczyt sport
sport
Forma na szczyt
2023-12-19
2023-12-19

Świetne kompendium wiedzy dla każdej osoby, które chce pracować nad swoją formą pod kątem aktywności górskich. Jest napisana prostym językiem, bez zagłębiania się w niepotrzebne szczegóły procesów zachodzących w naszym organizmie. Natomiast czuję niedosyt jeśli chodzi o planowanie treningu, mamy tu podstawy, jakiś pojedynczy przykład, ale jednak brakuje mi bardziej dogłębnego podejścia, żeby dobrze rozplanować sobie każdy dzień treningu. Być może wynika to z tego, że firma Karola oferuje usługi trenerskie więc nie chciał zdradzać tutaj zbyt wiele. Na pewno jest to świetna pozycja dla początkujących.

• Trening
  • Wyzwanie LC 2024
  • Góry / Podróże / Surwiwal
  • Góry wysokie...

Dodaj cytat z książki Forma w Drodze na Szczyt. Poradnik treningowy dla trekkersów i alpinistów