Okładka książki Brudny układ P.M.G. Collins
P.M.G. Collins Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo WasPos
2023-11-17
2023-11-17

Livia ma za sobą kiepski związek i równie kiepskie pożegnanie z dotychczasową pracą dlatego decyduje się na opuszczenie Polski i wyjazd do Nowego Jorku. Gdzie już czeka na nią jej długoletnia przyjaciółka Gabriella. Z jej pomocą już nazajutrz udaje się na rozmowę kwalifikacyjną. Potencjalny szef Harvey proponuje jej stanowisko asystentki. Od tej chwili dziewczyna zdobywa nowe kwalifikacje.
Harvey ma jednak względem niej zupełnie inne plany. Proponuje jej układ, bardzo niestosowny, bardzo nieetyczny, bardzo... brudny..
Cóż jednak poradzić jak przyciąganie jest zbyt silne a namiętność jaka łączy tę parę nie pozwala odmówić?
Od tej pory ci dwoje prowadzą namiętną i wyuzdaną grę. Niestety przeszłość mężczyzny nie jest tak prosta jak się wydaje. Niebezpieczeństwo w jakim się znajduje nie dotyczy już tylko jego, a i Livii. Czy dziewczyna znając zagrożenie zaryzykuję dalszy związek z  Harveyem? Czy mężczyzna jest z nią do końca szczery?

"Brudny układ" to debiut i mimo szalonego tempa w jakim przebiegają poszczególne wydarzenia nie prowadzi to do zgubienia wątku. Autorka wykreowała bohaterów na silnych i walczących o swoje ludzi. Z wielką przyjemnością sięgnę po kolejną część.

Livia postanawia zacząć nowe życie po bolesnym rozstaniu i przeprowadza się do Nowego Jorku. Niespodziewanie idzie na rozmowę o pracę i poznaje swojego przystojnego oraz wpływowego szefa. Od pierwszego spotkania rodzi się między nimi chemia, ale wraz z rozwijającym się romansem pojawia się też coraz większe zagrożenie.
Bardzo lubię romanse biurowe i chętnie po nie sięgam, tak też było i tym razem i nie zawiodłam się. Ona ucieka od przeszłości, żeby w nowym miejscu wyleczyć swoje rany. On buduje ich relację na tajemnicach. Ona chce pokazać całemu światu ich miłość, on chce trzymać tę relację w sekrecie. Czy taki układ ma prawo przetrwać?
Chemia między bohaterami, która jest dosłownie namacalna. Przeszłość, która może wszystko zmienić. Tajemnice, które nie wychodzą na jaw. Erotyzm, który pobudza wyobraźnię. Sekrety, które sprawiają, że robi się niebezpiecznie. Zakończenie, którego nikt się nie spodziewał, a które wbij czytelnika w fotel.
„Brudny układ” jest to debiut Autorki, który uważam za naprawdę udany. Jest to przyjemna historia, którą czyta się lekko i szybko. Dzieje się w niej dużo i jest dość intensywnie. Plusem była dla mnie tajemnica Harvego, która mimo że wielokrotnie miała szansę wyjść na jaw, ciągle nie była w pełni ujawniana.
Dzięki uprzejmości Autorki miałam możliwość poznać tę historię, za co naprawdę dziękuję. Jest to książka, którą osobiście polecam. Naprawdę warto poznać losy Liv i Harvego. Ja już wyczekuję kontynuacji.

Bardzo lubię romanse biurowe i chętnie po nie sięgam,...

Kochani szukacie powieści z romansem biurowym, tajemnicami i zaborczymi, przystojnymi szefami w tle to właśnie jest coś dla Was. Zapraszam do sięgnięcia po powieść. Kochani dziś mam dla was cudowny romans biurowy.
Młoda, piękna, ambitna, zadziorna oraz pewna swoich atutów dziewczyna zaczyna nowe życie. Po nieudanym związku i bolesnym rozstaniu przeprowadza się do Nowego Jorku, by zamieszkać ze swoją przyjaciółką. Taka właśnie jest – Livia Collins. Harvey Davis – przystojny, bogaty, pewny siebie, a na dodatek współwłaściciel jednej z największych firm w Nowym Jorku, Wilson Devis Company. Mężczyzna z mroczną przeszłością. I bogatym życiem erotycznym. Jednak nikogo na stałe nie ma. Bezwzględny, gburowaty, nieugięty i wymagający – taki jest jako szef. Czy i takim szefem będzie dla Livi? Drogi Pana Devisa oraz Panny Collins krzyżują się podczas rekrutacji. Firma poszukuje nowego pracownika – bankiera inwestycyjnego, który zajmie się przeprowadzaniem fuzji w firmie. Na to właśnie stanowisko zgłosiła Livię przyjaciółka. Podczas spotkania Pan Davis jest bardzo profesjonalny jednak uroda kobiety powala go na kolana. Davis decyduje się zatrudnić Livie, ale na nowe stanowisko. Prywatnej asystentki. Między tą dwójką od początku znajomości chemia jest niemal namacalna. Wspólny gabinet i pożądanie, które nabiera intensywności i w końcu wybucha niesie za sobą wielkie zagrożenie. Czy praca i przeprowadzka do Nowego Jorku przyniosą Livi szczęście? Jak długo namiętność, która łączy tych dwojga pozostanie w ukryciu? Kochani „Brudny Układ” to powieść, którą pochłonęłam u kilka godzin. Cudowna historia pokazująca poświęcenie w imię miłości. Znakomita fabuła, doskonała dynamika akcji, świetnie wykreowani bohaterowie, tacy realni, zwyczajni. Piękna szata graficzna książki. Powieść, która wciąga, wzrusza, intryguje i zaskakuje na każdym kroku. Napisana bardzo lekko, prosto. Jest to doskonały romans, w którym nie zabraknie wam pikanterii, zwrotów akcji i dużej dozy emocji. Jednak mam jedno, ALE za szybko się skończyła ta powieści. Jednak już wiem od autorki, że będzie kontynuacja 😁. Kochani szukacie powieści z romansem biurowym, tajemnicami i zaborczymi, przystojnymi szefami w tle to właśnie jest coś dla Was. Zapraszam do sięgnięcia po powieść.

Od pierwszych stron książki czytelnik zostaje wciągnięty w dynamiczną narrację, która nie pozwala się nudzić. Losy bohaterów stają się bliskie czytelnikowi. Livia, główna bohaterka, to postać skomplikowana, pełna sprzeczności, co czyni ją jeszcze bardziej interesującą i realną.

Powieść "Brudny Układ" to nie tylko opowieść o zdradzie i poszukiwaniu prawdy, ale także o sile, jaką trzeba wykazać, by stawić czoła przeciwnościom. Elementy erotyczne są wplecione w fabułę z umiarem i smakiem, dodając historii pikantności, ale nie przytłaczając głównego wątku.

Dla miłośników powieści sensacyjnych i erotycznych, "Brudny Układ" okaże się idealną propozycją, oferującą nie tylko rozrywkę, ale również głębsze przemyślenia na temat ludzkiej natury... Jest to powieść, która zaskakuje, wzrusza, ale przede wszystkim wciąga bez reszty, pozostawiając czytelnika z niecierpliwością oczekującym na kolejny tom serii.

Z niecierpliwością czekam na kolejną część. Zakończenie jest niespodziewane i szokujące.
Książka to romans biurowy, który jest bardzo tajemniczy a przy każdym kolejnym rozdziale czytelnik się zastanawia, co będzie dalej i jak potoczą się losy bohaterów.
Bohater jest tajemniczy, mroczny i wymagający a bohaterka jest młoda, ale bardzo ambitna.
W książce poznajemy relacje bohaterów od środka, mamy pokazaną każdą kłótnie, ale też każdy romans.

W książce poznajemy relacje...

Główną bohaterką książki jest piękna i bardzo wyrazista Livia
To młoda dziewczyna, ma zaledwie dwadzieścia siedem lat
I już sporo doświadczenia za plecami
Przeżyła trudny związek, a co za tym idzie bolesne rozstanie .
Postanawia rozpocząć nowy rozdział
Pragnie wyjechać i zanurzyć się w nowym życiu i nowych doświadczeniach
Nadarza jej się okazja nie do odrzucenia
Nowy Jork !
Miejsce pełne przygód i możliwości
Mieszka tam jej przyjaciółka, która przyjmie ją pod swój dach i zapewni niespodziankę jaką będzie ofertą pracy ,
kiedy Livia zjawia się na miejscu ma wrażenie ,że to było przeznaczenie
Mimo braku umiejętności dostaje pracę praktycznie od razu
Jest przeszczęśliwa
Co w tej sytuacji może pójść nie tak
Nowy szef robi na bohaterce duże wrażenie
Czasem przez jej głowę przechodzą myśli, że być może próbuje on ją poderwać
Z czasem okazuje się, że nie są to tylko głupie wyobrażenia
Faktycznie spodobała mu się i nie próbuje się z tym kryć w żaden sposób
Ona także nie jest obojętna
Coraz częściej o nim myśli i wyobraża sobie tzw co by było gdyby..
Jednak ma swoje zasady i wie że żaden romans w pracy nie przejdzie
Czas leci a ta dwójka zdecydowanie ma się ku sobie coraz bardziej
Na jaw wyjdą skrywane tajemnice które bardzo ciężko będzie odkręcić i wytłumaczyć
Co ma począć kobieta, która z zauroczenia przekreśliła swoje własne wartości i została oszukana?
Wybaczyć? Mścić się? A może zapomnieć?

W książce opisane są dokładnie wszystkie kłótnie i romanse tej dwójki
Zdecydowanie pozwala nam ,to poznać ich relacje od środka ( to mnie bardzo cieszy)
Z początku bałam się ,że ta opowieść będzie taka oklepana, bez zaskoczenia
Jednak myliłam się co bardzo mnie cieszy Dumna 🙋
Mogę wam polecić tę książkę bez wyrzutów sumienia
A mojej autorce życzę dalszych sukcesów wydawniczych no i czekam na drugą część

Główną bohaterką książki jest piękna i bardzo wyrazista Livia
To młoda dziewczyna, ma zaledwie dwadzieścia siedem lat
I już sporo doświadczenia za plecami
Przeżyła trudny związek, a co za tym idzie bolesne rozstanie .
Postanawia rozpocząć nowy rozdział
Pragnie wyjechać i zanurzyć się w nowym życiu i nowych doświadczeniach
Nadarza jej się okazja nie do...

📚P.M.G Collins "Brudny układ"
📖Wyd.@waspos

Livia przenosi się do swojej przyjaciółki mieszkającej w Nowym Jorku i to tam musi znaleźć nową pracę. Na szczęście z pomocą przychodzi jej Gabriele, która umawia ją na rozmowę kwalifikacyjną do bogatego właściciela firmy. Okazuje się, że mimo, że nigdy nie pracowała w takim miejscu dostaje tą pracę. Dziewczyna jest szczęśliwa, jednak już niedługo wszystko się zmienia kiedy w grę wchodzą uczucia.
Kochani jest to pierwsza część serii i powiem wam, że autorka zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Mamy tu historię dziewczyny, która pragnie się rozwijać i dąży do swoich celów. Pragnie zacząć normalne życie i poznać kogoś wartościowego. Kiedy zaczyna pracę boi się, że to co pojawiło się w jej sercu przeszkodzi w jej celach. Boi się ,że mimo uczyć szefa jest dla niego nikim z powodu statusu jaki posiada.
Pokazana jest tutaj różnica między bohaterami i to na co mogą sobie pozwolić. Tym bardziej, że na jaw wychodzą bardzo mroczne tajemnice głównego bohatera. Dziewczyna zaczyna znajdować się w niebezpieczeństwie, dlatego Harvey robi wszystko aby utrzymać ich związek w tajemnicy.
W całej książce mamy dużo pikantnych momentów, które rozpalają nasze zmysły i sprawiają, że nasze serca przyspieszają do zawrotnych prędkości. Nie jest tutaj na szczęście nic przesadzone a wręcz przeciwnie napisane są te sceny ze smakiem i wyczuciem.
Autorka jednak zakończyła książkę w taki sposób, że miałam blokadę. Dlatego tak bardzo czekam teraz na ciąg dalszy, ponieważ to nie może mnie zostawić w takiej niepewności o przyszłość bohaterów.
Wielkie gratulacje i oby więcej takich książek ❤️

📚P.M.G Collins "Brudny układ"
📖Wyd.@waspos

Bardzo słaby język pisarski, prymitywne dialogi i nierealna fabuła, stracony czas.

"Brudny Układ" jest to książką, która mnie zaszokowała ale to jest dobre zaskoczenie.
Jest to świetny romans biurowy ale i nie tylko.
Jest to bardzo tajemnicza książka, nie wiadomo co się może zdarzyć w kolejnym rozdziale.
Kto kim tak naprawdę jest?.
Autorka zostawił ziarno niepewności.
Dlatego czekam niecierpliwie na kolejną część!!!.

Jest to świetny romans biurowy ale i nie tylko.
Kto kim tak naprawdę jest?.
Autorka zostawił ziarno niepewności.
Dlatego czekam niecierpliwie na kolejną część!!!.

Jest to ostatni debiut jaki przeczytałam w starym roku i naprawdę z ciężkim sercem muszę przyznać, że nie porwał mnie tak jak sądziłam...

Livia rozpoczyna nowe życie u swojej przyjaciółki w Nowym Jorku. Bardzo szybko znajduje nową pracę, której poświęca się w 100%. Oczywiście, jak przystaje na romans, nie może w niej zabraknąć przystojnego szefa, na którym pewnie co druga z nas zawiesiłaby oko.
Uczucie między tą dwójką rodzi się dość szybko, a ich relacja w ekspresowym tempie przechodzi na wyższy level.

Historia mimo, iż od samego początku wydawała się dość przewidująca, miała szansę okazać się całkowicie przyzwoita. Niestety z każdą kolejna stroną przekonywałam się, że coś tu jednak nie zagrało.
Odniosłam wrażenie, że fabuła leci na łeb na szyję. Żaden z wątków nie został dość dobrze przedstawiony, bo już za chwilę przechodziliśmy do kolejnego. Nie będę ukrywać, że brak rozdziałów czy choć jakiegokolwiek rozdzielenia powieści akapitem sprawiło, że wszystko zlało się w jedną „kupę”...
Brakowało mi jakieś akcji, rozwinięcia tego co działo się między Liv a Harvey'em. Spowodowało to, że nawet sceny erotyczne stały się puste, bez żadnego ognia, mimo iż autorka starała się jak mogła.
Wiecie, że zawsze próbuję znaleźć choć minimalny plus każdej książki. Tutaj na taki plusik zasługuje tajemnica Harvey'a oraz scena, która kończy książkę. Mam nadzieję, że autorka wykorzysta jej potencjał i napisze dobrą kontynuację.

Jako, że jest to debiut autorki naprawdę można jej wiele wybaczyć i pozostaje liczyć, że za każdą kolejną książką będzie tylko lepiej

• Romans biurowy
  • Szef