NIespodzianki przeznaczenia #2

Okładka książki NIespodzianki przeznaczenia #2 K. G. Lewis
Okładka książki NIespodzianki przeznaczenia #2
K. G. Lewis Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Cykl: Niespodzianki przeznaczenia (tom 2) Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
Niespodzianki przeznaczenia (tom 2)
Heartbeats
2023-10-26
2023-10-26

Uwielbiam romanse mafijne i fascynuję się nimi ze względu na niezwykłą fabułę, która pędzi jak pociąg, dostarczając niewiarygodnych emocji. To gatunek literacki, który wzbudza we mnie intensywne uczucia, od niepewności po miłość, aż po momenty grozy, przesiąknięte krwią, potem i łzami. Fascynuje mnie nie tylko nieprzewidywalność i zawiłość relacji między postaciami, ale również intensywność akcji, która trzyma mnie w napięciu do ostatnich stron. To literatura, która potrafi poruszyć zarówno głębokie emocje, jak i zaspokoić apetyt na dynamiczną, niebezpieczną przygodę. To dla mnie doskonały sposób na ucieczkę od rzeczywistości i zanurzenie się w świecie pełnym pasji, intryg i niebezpieczeństwa.
Czy to wszystko otrzymałam w tych trzech tomach? Oczywiście, że TAK!
Fabuła została świetnie skonstruowana i dopracowana, nie mam żadnych zastrzeżeń. Sporo osób może powiedzieć, że jest przewidywalna, i zgodzę się z tym, ale styl autorki jest dla mnie bardzo przyjemny i ciekawy, po prostu lekki. Czyta się tę historię z zapartym tchem. Bohaterowie są ogniści i wyrazici. On - taki zły chłopiec, którego nikt nie chce poznać, ale kobiety lgną do niego jak pszczoły do ula. Żadnej nie przepuści. Ona - ambitna i inteligentna, kobieta z zasadami. Ich relacja zaczęła się ogniście i tak pozostaje do końca. Uwielbiam, jak taki samiec alfa robi się malutki pod pantoflem kobiety. Autorka pięknie to wszystko ukazała. Dialogi są ogniste, a chemia i emocje buzują niczym wulkan przed erupcją. Relacja jest szalona i niezwykle zabawna, zwłaszcza że autorka pokazuje ją zarówno ze strony Emilia, jak i Belli. Nie da się ich nie polubić.
Sceny erotyczne są gorące, ale podane z wyczuciem i ze smakiem. Mogą przyprawić o wypieki na twarzy. Trzy tomy to wartka i nie zwalniająca akcji opowieść, a wszystko to w świecie mafii, gdzie równie wiele się dzieje. Nie brakuje więc intryg, zagrożenia i krwi. Namiętność tańczy z miłością, a niebezpieczeństwo ze strachem.
Fanki romansów będą usatysfakcjonowane w 100% ;-) Polecam!
(Opis wydawcy do każdego tomu znajdziecie w moich zapowiedziach recenzenckich)
Ja zamierzam poznać jeszcze “Kaprysy przeznaczenia” oba tomy. Powinnam od nich zacząć, ale najpierw zaczęłam od tej trylogii - a jak zaczęłam czytać to nie mogłam się oderwać.

Czasem należy doceniać jakość wspólnych chwil, a nie ilość. W końcu dorosłe życie to nie jedynie miłostki, ale również inne kwestie i liczy się to, by zachować balans, oraz to, jak wykorzystamy wspólne momenty”.

Niespodzianki przeznaczenia to kontynuacja losów Belli i Emilio, którzy będą musieli zmierzyć się z przeciwnościami losu, jakie życie im przyszykowało. Kiedy mężczyzna wybaczył jej postępek, postanowili zaryzykować i zaangażować się w związek. Jednak na horyzoncie czyhają kolejne niespodzianki, z którymi będą musieli się zmierzyć i nie będzie to wcale łatwa przeprawa. W końcu Rossi skrywa mroczny sekret, który musi wyjawić ukochanej czy tego chce, czy nie. A co się stanie, kiedy Bella odkryje kim, tak naprawdę jest ukochany?

Autorka w tej powieści pokazuje nam, jak bardzo życie potrafi być kapryśne i nieprzewidywalne a przeznaczenie nas nie pyta o zadnie, tylko robi swoje. Stawia nas przez ciężkimi wyborami, które mają swoje konsekwencje. Prawdziwa miłość potrafi być silna i dla niej potrafimy poświęcić wiele, bo jeśli dwie dusze są sobie przeznaczone, to choćby nie wiem, co się działo i jakie przeszkody by zostały rzucane im pod nogi, to zawsze odnajdą do siebie drogę.

Historia pełna tajemnic, intryg, niespodzianek, zazdrości, rozczarowań, relacji rodzinnych, bolesnych wspomnień, trudnych decyzji, mafijnych porachunków, niebezpieczeństwa, przyjaźni, pożądania, namiętności oraz ciętych ripost.

Długo czekałam na kontynuacje losów Belli i Emilio, aż w końcu się doczekałam. To, co dostałam w środku, było tym, czego się spodziewałam. Podobała mi się mała zmienia Rossiego, chociaż czasami jego zapatrzenie w siebie, było irytujące, ale samce alfa, tak już mają. Chłopak jednak się ogarnął, ale musiało dojść to poważnego zderzenia się z rzeczywistością.

Zakończenie spowodowało niezły wybuch w mojej głowie, co to się kurde stało... całe szczęście, że miałam pod ręką trzeci tom, za który zabrałam się od razu. Koniecznie sięgajcie po całą serię przeznaczenia, bo bohaterowie z poprzednich tomów się pojawiają, więc trzeba czytać chronologicznie, żeby nie mieć spojlerów.

Polecam wam bardzo gorąco sięgnąć po tę historię i wejść do świata pełnego gorących uniesień i silnych charakterów. Na pewno nie pożałujecie, bo bohaterowie umilą wam nie jeden wieczór. A przed nimi jeszcze nie jedna niespodzianka i wyzwanie, którym będą musieli sprostać, muszą pamiętać, że szczerość to podstawa w zbudowaniu zaufania i stałego związku.

Całość opinii na blogu Świat książkowy Mali 💙

Nareszcie coś na co wielu z nas czekało! Dalsze losy Belli i Emilio!
Wydaje się, że tej dwójce już nic nie stanie na drodze,  by stworzyć udany związek. W końcu Emilio jak na prawdziwego mężczyznę przystało uporał się z problemami ojca dziewczyny i jest już ona wolna od narzuconych jej zobowiązań... jednak..
Półświatek nie śpi. Tajemniczy Hades zdaje się nie ustępować w sabotowaniu działań Rossich, ciągle będąc o krok przed nimi. Problemy się piętrzą, a do tego widno powrotu Delii wisi nad głową zakochanych.

Jak Delia  zareaguje na związek brata z najlepszą przyjaciółką?
Czy gniew kobiety to ich największy problem?
Otóż nie. Emilio choć w życiu "zawodowym" jest skuteczny i bezkompromisowy nadal nie wyjawił swojej tajemnicy, ukochanej. Jak Bella zareaguje na prawdę o profesji jej ukochanego?

Z wielką przyjemnością zagłębiam się w ciąg dalszy tej historii i jak zawsze nie obyło się bez szeregu emocji jakie zafundowała mi autorka. Od frustracji i irytacji, gdy na scenę wkraczała Sylvi (zrozumiecie jak tylko ją poznacie😤) do szybszego bicia serca, bo ta para (Emilio i Bella) potrafi wzbudzić gorące emocje 😉
A Emilio.. eh ten Emilio nie sposób, go nie polubić! Mimo, iż groźny i stanowczy to również czuły i kochający. Jak nie zakochać się w takiej mieszance?
A w połączeniu z bojowym charakterem jego ukochanej tworzyli emocjonujący duet.

Nareszcie coś na co wielu z nas czekało! Dalsze losy Belli i Emilio!
Półświatek nie śpi. Tajemniczy Hades zdaje się nie ustępować w...

Niespodzianki przeznaczenia tom 2 - K.G. Lewis

Znajomość poprzednich części z cyklu „przeznaczenie” obowiązkowa.

Emilio i Bella postanowili zaryzykować i zaangażować się w związek. Jednak mimo
Pierwszych burz w ich związku, to dopiero początek.
Z jednej strony Bella nie zna prawdy o „pracy” Emilia, z drugiej strony jest on bratem jej najlepszej przyjaciółki- która notabene jest teraz na przedłużonym miesiącu miodowym.
Z drugiej strony Emilio wrogowie nigdy nie śpią, a niebezpieczeństwa czyhają i dają o sobie znać. Do tego jego przyjaciółka jest zazdrosna, że on wszedł w związek ale nie z nią, do tego wszystkiego należy jeszcze jego siostra wariatka, która strzegła Belli jak skarbu przed całym światem.

Czy uda im się pokonać niespodzianki jakie przygotuje im przeznaczenie ? Czy Emilio powie prawdę o swojej rodzinie ? Czy Bella i Emilio przetrwają burzę, która pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie? I jak Emilio przeżyje konfrontacje ze swoją siostrą?
A to dopiero początek….

Bardzo, ale to bardzo długo czekałam na kontynuację historii bohaterów z cyklu „Przeznaczenia”. Bardzo polubiłam wybuchowość Delli i zadziornego Ivo, jednak to Emilio sprawił, że jeszcze bardziej wciągnęłam się w historię jego i Belli. Poza tym uwielbiam Belle, bardzo mi kogoś przypomina i serio jest to wspaniała osoba.
Bardzo kibicowałam naszej dwójce bohaterów, ale wszystko szło nie tak, kiedy już było ok, to znowu wiatr w oczy. Oj działo się działo, akcja nie zwalniała i mimo, że książka jest krótka (za krótka) to strony uciekają.
Do tego trzeba nadmienić, że sceny romantyczne oraz namiętności są napisane w taki sposób, że chce się je czytać. Jest stonowane i ze smakiem. Duży plus. Dodatkowym autem jest to, że styl autorki jest bardzo lekki i przez całość po prostu się płynie :)

Zakończenie ? No tak się nie robi! Więc cieszę się, że na półce czeka 3 tom i od razu się za niego zabieram ;)

Polecam całą serię, każdej fance romansów mafijnych :)
Czytaliście ? Znacie ? Jeśli nie to szybciutko nadrabiać!

Współpraca - Wydawnictwo WasPos

#zaczytanablondynka @angie.and.boys

Niespodzianki przeznaczenia tom 2 - K.G. Lewis

Znajomość poprzednich części z cyklu „przeznaczenie” obowiązkowa.

Emilio i Bella postanowili zaryzykować i zaangażować się w związek. Jednak mimo
Pierwszych burz w ich związku, to dopiero początek.

Tytuł : Niespodzianki przeznaczenia #2
Autor : K. G. Lewis
Data premiery : 26 październik 2023

Opis książki :
Emilio i Bella postanowili wspólnie zaryzykować, a ich raczkujący związek zmierzył się już z pierwszą burzą, lecz była to zaledwie zapowiedź tego, jak bardzo przeznaczenie zamierza przetestować ich uczucia...
Z jednej strony dwa serca i nadzieja na szczęście, a z drugiej nieprzewidywalne niespodzianki losu, które nadciągają niczym huragan i zagrożą ich miłości. Intrygi, niebezpieczeństwo oraz sekrety uderzą w nich niczym złowieszcza trąba powietrzna siejąca spustoszenie.
Jak Bella przyjmie prawdę o mafijnym dziedzictwie Rossich? Co więcej, jak zazdrosna przyjaciółka zareaguje na fakt, że jej przyjaciel ponownie związał się z kobietą, która nie jest nią? Nie zapominajmy również o wrogach, których w mafii nie brakuje, oraz o tym, że Emilia czeka nieunikniona konfrontacja z siostrą, gdy tylko ta wróci na Sycylię. A ma się jej z czego tłumaczyć…
Jednym słowem przed Rossim i Montreo wyboista droga, której z pewnością nie ułatwią ich impulsywne charaktery, a los bezpardonowo zweryfikuje, czy ich miłość była warta ryzyka, które podjęli.

"Chcę, żebyśmy byli szczęśliwi, nie zważając na otaczające nas bagno, które chwilami będzie się pogłębiać. Mamy być w tym razem i przejść przez to wspólnie. Będę ją chronił przed całym tym szajsem i nawet własną krwią zapewnię bezpieczeństwo. Oddam za nią życie, jeśli zajdzie taka potrzeba. Zrobię wszystko, żeby była szczęśliwa i nic jej nie zagrażało. W zamian oczekuję tylko, by trwała przy moim boku i mnie kochała, tak samo jak ja ją. Nasza miłość da nam siłę, żeby mierzyć się z przeciwnościami wynikającymi z mafii."

Autorka po raz drugi pakazała nam, że NIESPODZIANKI PRZEZNACZENIA, nie mają skrupułów i potrafią skomplikować na pozór szczęśliwe życie. Czemu na pozór? Ponieważ kiedy jedna ze stron nie jest całkiem szczera, szczęście wydaje się być tylko pozornie. Kiedy nieświadoma Bella, tego, że Emilio jest w mafii i to na dodatek jest zastępcą capo, pozwala aby jej serce całkowicie poddało się miłości.
Bella i Emilio są szczęśliwi, mają swoje plany na przyszłość, wtedy pojawia się przyjaciółka Emilia. Bella od razu wyczuwa negatywne emocje względem Silvie widzi, że nie zależy jej na przyjaźni z Emiliem lecz na czymś więcej. Jak bardzo namiesza Silvie w związku przyjaciela? Jakie intrygi ma w zanadrzu aby dopiąć swego?
Kiedy Emilio zbiera się na odwagę aby wyjawić prawdę o mafii Belli, prawda niespodziewanie sama wychodzi na jaw.
Jak zareaguje Bella na widok swojego ukochanego, który z zimną krwią zabija człowieka?
Czy wybaczy mu kłamstwo? Jakie jeszcze niespodzianki przeznaczenia czekają na tę parę?

Świetna historia, przepełniona emocjami, intrygami, tajemnicami i namiętnością.
Lekkie pióro autorki sprawia, że historię czyta się niesamowicie szybko i z zapartym tchem. Emilio i Bella tworzą niesamowitą parę przy której nie możemy się nudzić.
Gorąco polecam. 🔥
Dziękuję bardzo wydawnictwu i autorce za zaufanie i egzemplarz recenzencki.
A niebawem już recenzja trzeciego tomu!
Ciekawe jakie tam będą się kryły Niespodzianki przeznaczenia.
#książkoweimpresje

Tytuł : Niespodzianki przeznaczenia #2
Autor : K. G. Lewis
Data premiery : 26 październik 2023

Opis książki :
Z jednej strony dwa serca i nadzieja...

Emilio i Bella budują swój związek, choć początki nie były łatwe. To jednak nie koniec ich zmagań, ponieważ coraz to nowsze niespodzianki wystawiają ich związek na próby. W dodatku Bella dalej nie wie czym tak naprawdę zajamuje się Emilio. Na horyzoncie pojawia się ktoś, kto próbuje namieszać w ich relacji. Czy Emilio odważy się wyzwać prawdę Belli? Jak dziewczyna poradzi sobie z zazdrością?

Bella i Emilio to taka mieszanka wybuchowa i w ich relacji ciągle się coś dzieje. Emilio bardzo się stara, aby to co stworzyli się udało, co w jego świecie jest bardzo trudne. Tym bardziej że Bella ciągle nie zna prawy. Jak zareaguje kiedy to co skrywa Emilio wyjdzie na jaw? Czy poradzi sobie w tym okrutnym świecie? Autorka fajnie poprowadziła akcje, a książkę czyta się naprawdę szybko. Nie zabraknie tu intryg, tajemnic i namiętności. A Bella będzie musiała stawić czoło rywalce, która nie spocznie póki nie osiągnie zamierzonego celu. Dobry lekki romas mafijny, który z pewnością umili wam te zimowe wieczory. Cieszę się, że na trzeci tom nie musimy czekać, bo jestem ciekawa jak zakończy się ta historia. Zapraszam do lektury.

„Jeśli czło­wiek raz się za­wie­dzie, trud­no mu nie do­pa­try­wać się sche­ma­tu, który do­pro­wa­dzi do po­now­ne­go zra­nie­nia”.

Choć od przeczytania pierwszej części „Niespodzianek przeznaczenia” minęło dość dużo czasu, to wystarczyło mi na chwile zerkać na zakończenie pierwszego tomu, by przypomnieć sobie, w którym momencie opowieści się znajdujemy, bo tego, o czym jest ta historia, nie da się zapomnieć!

Jeśli mieliście nadzieje na to, że przed Bellą i Emilio teraz już tylko dobre chwile - to nic bardziej mylnego. W końcu między nimi została do wyjaśniania najważniejsza rzecz - a właściwie do wyjawienia tajemnica, jaką skrywa Emilio! Jak długo będzie w stanie trzymać w sekrecie, czym tak naprawę zajmuje się jego rodzina? Co zrobi Bella, gdy prawda wyjdzie na jaw? Jakby było tego mało, w relacje tej dwójki wkracza przyjaciółka mężczyzny, która robi wszystko, by odsunąć od siebie bohaterów.

Czy miłość tych dwojga wystarczy, by pokonać wszystkie trudności, jakie na nich czekają?

***

Ach jak ja za nimi tęskniłam! Tak bardzo czekałam na kontynuacje, że aż byłam zła na siebie, że przez kiepskie samopoczucie nie mogłam zacząć czytać zaraz po tym, jak książki do mnie dotarły. Gdy jednak tylko czas mi na to pozwolił, zaczęłam czytać i kolejny raz przepadałam!

K.G Lewis znów mnie całkowicie kupiła! Połączenie świata przestępczego z namiętnością i tajemnicami dało mi powieść pełną emocji.

Uwielbiam relacje głównych bohaterów - to jak między nimi iskrzy. Ich przepychanki słowne, kłótnie i gorące godzenie się, są ich wizytówką!

Drugi tom nie jest zbyt długi, wiec przeczytanie go przy jednym podejściu nie było żadnym problemem, ale nie tylko dlatego, że jest krótka, bo to dzięki lekkiemu stylowi i dynamice, z jaką poznajemy dalsze losy bohaterów, nie miałam w ogóle ochoty robić sobie przerwy.

Znalazłam tu początek relacji pełnej wrażeń z zakończeniem, które sprawiło, że moje serce na chwile stanęło!

Cieszę się, że miałam możliwość spotkać również bohaterów poprzednich książek i zaraz po odłożeniu tej książki na bok, zaczęłam czytać tom trzeci, ale o nim już w kolejnym poście!

Drugi tom historii „Niespodzianki przeznaczenia” to obowiązkowa lektura dla każdego, kto zdążył już poznać opowieść Belli i Emilio. A kto jeszcze nie zna, a lubi romanse mafijne koniecznie musi to zmienić!

Hmmm... historia Belli i Emilio jest znacznie lepsza niż poprzednia seria. Jednak jest do bólu przewidywalna. Nic, absolutnie nic mnie nie zaskoczyło, wszystko było tak oczywiste, że aż smutne. Ale nie zmienia to faktu, że podobała mi się nawet ta książka i pewnie przeczytam kolejny tom jak tylko pojawi się na legimi.

❤️‍🔥❤️‍🔥 RECENZJA ❤️‍🔥❤️‍🔥

K. G. LEWIS
"Niespodzianki przeznaczenia" tom2

Kontynuacja losów Emilio i Belli na którą długo czekałam. Tych dwoje postanawia dać sobie szansę by stworzyć coś trwałego i prawdziwego. Jednak ich przyszłość ciągle stoi pod znakiem zapytania, a wszystko przez ogrom tajemnic. Bella jest w stanie wiele znieść, ale czy pogodzi się z prawdziwym obliczem ukochanego? Czy tych dwoje zdoła pokonać przeciwności losu?

Muszę wam przyznać że byłam ogromnie ciekawa tego co autorka wymyśli w kontynuacji ale takiego rozwoju wydarzeń się nie spodziewałam. To jak Emilio się zmienił, jak okazuje uczucia, jak zabiega o uwagę i jak działa na Bellę utwierdza w przekonaniu że tych dwoje jest dla siebie stworzone. Bella natomiast jak dla mnie kompletnie się nie zmieniła, nadal jest pewna siebie, waleczna i oddana a do tego kolejny raz musi stawić czoła tajemnicom i rywalce. Ups! Za dużo zdradzam a nie o to tu przecież chodzi! Ta książka to świetnie poprowadzona fabuła, wciągające zwroty akcji, rozpalające sceny erotyczne a niekiedy nawet wzruszające momenty. Autorka świetnie połączyła mroki życia mafijnego z gorącym romansem co sprawia że przez całość po prostu się płynie. To historia gdzie nic nie jest oczywiste, gdzie z każdą stroną dzieje się coraz więcej i serce przyspiesza, dlatego z całą stanowczością mogę napisać że ta książka trafia do grona moich ulubionych. Lekko napisana, ubarwiona postaciami drugoplanowymi i dająca zakończenie które sprawia że chcesz czym prędzej sięgnąć po finałowy tom. Kochani to naprawdę świetna książka która zapewni wam dobrą rozrywkę i wywoła ogrom emocji.

❤️‍🔥❤️‍🔥 RECENZJA ❤️‍🔥❤️‍🔥

K. G. LEWIS
"Niespodzianki przeznaczenia" tom2

Kontynuacja losów Emilio i Belli na która bardzo czekałam💥
📖Bella i Emilio dają sobie szanse na wspólny związek.Skrywane tajemnice i strach przed konsekwencjami przyznania się do swojego dziedzictwa spędza sen z powiek Emilio.
Co się stanie się gdy w ich życiu pojawi się przyjaciółka mężczyzny i były Belli?

🔥Powrót do historii bohaterów jest istnym armagedonem.Oboje są impulsywni i nieokiełznani.Zaskoczyła mnie pozytywnie przemiana Emilio i jego sposób okazywania uczuć.Dla ukochanej kobiety potrafi zrobić wszystko.Jednak brakuje mu odwagi,by być szczerym w kwestii pracy.Niestety życie samo przynosi prawdę a wtedy mężczyzna będzie musiał walczyć i ponieść konsekwencje swoich czynów.
Bella jest waleczna i oddana swojej pracy.Nie bierze nic za darmo.Zranienie jej niesie ze sobą skutki trudne do wiązania.Bo ile można wybaczać i zrozumieć!

Powieść jest znakomitą kontynuacją losów postaci.Rozśmiesza,bawi,rozgrzewa do czerwoności oraz sprawia ciarki na skórze poznając bliżej działalność bohatera.Bo w mafii trzeba być pewnym siebie i konsekwentnym.Wrogowie nie czekają i przypominają o sobie w najmniej odpowiednim momencie.
Jestem zakochana w tej historii.Czytanie to jedna wielka przyjemność.Dodatkowo postacie drugoplanowi wnoszą do fabuły wiele istotnych zdarzeń łączących w jedna wspólna historie.
Przygotujcie się na dużą ilość emocji wraz z pewnymi siebie bohaterami.

Zakończenie budzi niepokój,ale mamy komfort,że możemy sięgnąć odrazu po dalsze ich losy w tomie trzecimi.

Ja już zabieram sie za czytanie a Was mocno zachęcam do poznania tej wyjątkowej historii.
Polecam!!!

Kontynuacja losów Emilio i Belli na która bardzo czekałam💥

🔥Powrót do historii bohaterów jest istnym armagedonem.Oboje są...

• Romans
  • II część