Gold

Natalia Mielczarek Wydawnictwo: Novae Res literatura obyczajowa, romans
Novae Res
2023-10-20
2023-10-20

" Jestem wdzięczna za każdą minutę swojego życia - dobra i złą. Nie jestem religijna, ale wierzę, że dla każdego z nas jest napisana historia jego życia - to, jak ono ma wyglądać. To co ludzie nazywają problemami- ja nazywam zadaniami do wykonania."

Świetnie napisana historia. Natalia prywatnie pani Gold założycielka klubu BDSM, doskonale prosperujący, który nie wiadomo gdzie się mieści, kto jest jego właściciel. Wszystko jest owiane tajemnica i doskonale zorganizowane.
Pani Gold ma również siedem kobiet z którymi współpracuje, razem mają się wspierać i zapomnieć o traumach z przeszłości.
Polecam

Czym tak naprawdę jest ból? Zagrożeniem, chorobą, a może… rozkoszą? Dla Natalii, znanej jako Pani Gold, ból to przepis na doskonale prosperujący biznes. Jako założycielka klubu BDSM wraz z siedmioma innymi kobietami o sadystycznych skłonnościach dostarcza mężczyznom mocnych wrażeń, jednocześnie walcząc z własnymi traumami. Reguła jest prosta: zero uczuć, maksimum adrenaliny. Wkrótce jednak w życie Pani Gold wkradają się komplikacje: oszałamiająco przystojny gangster Margo staje się dla niej kimś więcej, niż tylko kolejnym potencjalnym klientem... Czy wyrachowana kobieta będzie potrafiła zrzucić swoją złotą maskę i dać się porwać namiętności? I czy Margo jest tego wart?

Czy lubicie mocne książki z elementami BDSM? Jak odpowiedź brzmi tak, to jest to idealna pozycja dla ciebie. Jest to także debiut i uważam, że bardzo udany. Fajny pomysł na fabułę, akcja, która nie jest męcząca, nachala , która płynnie szybko i bardzo ciekawie. Ja lubię mocne klimaty i czytając opis miałam wysokie oczekiwania co do niej. Autorka os pierwszej strony pobudza wyobraźnię a zakończenie mocno zaskakuje. Książka zawiera sceny ,które absolutnie nie są dla każdego. Ja jako weteranka mocnych książek byłam pod wrażeniem i szokiem. Mamy tu też doczynienia z bardzo silna główna bohaterka,którą Nie sofnie się przed niczym.

Czy wyczytałam coś pomiędzy wierszami ? Oczywiście. W tej historii możemy dostrzec, że ogromną chęć zemsty może przyćmic trzeźwe myślenie, a miłość mimo wszystko jest dla każdego, bo każdy w głębi serce pragnie być kochany.

Książka opowiada o Natalii, która wraz z innymi kobietami zakłada klub dla Panów o charakterze bdsm. Różne przeżycia doprowadziły do tego, że każda z kobiet jest dominą i przejmują kontrolę nad mężczyznami. Oczywiście żadna nie dopuszcza do uczuć między sobą a Klientem.

W życiu Natalii czyli tak zwanej Pani Gold pojawia się Margo- gangster, który na zlecenie wujka postanawia przejąć klub GOLD.

Czy Natalia podoła gangsterom? Czy klub przetrwa? Czy rodzące się uczucie pomiędzy Natalią a Margo zwycięży? Tego wszystkiego dowiecie się po przeczytaniu książki!

Dla mnie książka nie była „aż tak” mocna. Brakowało mi wyjaśnienia pewnych rzeczy i miałam niedosyt niewyjaśnionych spraw. Ale dużym plusem było na pewno zakończenie! Było nieoczywiste i zaskakujące!

😈Recenzja😈

"Gold"

Autorka:@natalka.mielczarek

Cześć książkoholicy!

Dziękuję autorce @natalka.mielczarek za prezent wygrany w konkursie.
Szczerze mówiąc biorąc do czytania tą książkę byłam sceptycznie nastawiona, ponieważ książka miała skrajne recenzje od świetnych po nie zbyt przychylne.
Moja refleksja jest taka, że warto samemu przeczytać książkę i się przekonać. Nie rozumiem osób które mimo, iż nie przepadają za tą kategorią literacką i mimo opisu czytają, dając negatywne opinie,ponieważ książka zawiera takie a nie inne treści. Kochani szanujmy swój czas jak i autora.
Książka „Gold” to nieprzewidywalna i trzymająca w napięciu opowieść o kobiecie, która prowadzi klub sadystek.
Autorka od razu w opisie informuje, że jest to pozycja dla osób pełnoletnich i są w książce zawarte treści ściśle związane z BDSM.Książka bardzo mnie zaskoczyła, ponieważ fabuła była interesująca, książkę czytało sie szybko i nie było w niej dużo wulgarnosci,kolejnym plusem jest silna postać kobieca. Ogólnie książka mi się podobała.
Kochani jeżeli czytaliście "Greya" lub "365dni",ta książka przypadnie Wam do gustu. Nie mogła bym nie wspomnieć o pięknej okładce.

Siedem pogubionych kobiet, które znajdują ukojenie jako "Dominy", pracując w klubie dla Panów. Jedna zasada zero uczuć, maximum doznań i adrenaliny.Natalia "Pani Gold", jest założycielką klubu, walczącą z własną przeszłością. Natalia poznaje przystojnego gangstera, który skrywa swoje sekrety i on staje się więcej niż potencjalnym klientem czy dzieczyna da radę zapomnieć o traumie i stworzyć związek czy raczej przeszłość zwycięży?

Moja ocena 6/10

😈Recenzja😈

"Gold"

Autorka:@natalka.mielczarek

Cześć książkoholicy!

Dziękuję autorce @natalka.mielczarek za prezent wygrany w konkursie.

Są zdarzenia, które nas zmieniają, które doprowadzają do zmian w naszym życiu, do potrzeby odreagowania, a nawet dania nauczki innym (i to nie tylko tym, co ją skrzywdzili). Tak powstał pomysł, a później jego realizacja. Tak narodziła się pani Gold oraz klub o tej samej nazwie. To miejsce, gdzie ona wraz z siedmioma innymi kobietami dają mężczyzną rozkosz poprzez sprawianie bólu. Nikt tak naprawdę nie wie, gdzie jest jego siedziba, a także kto jest jego właścicielem. Wszystko jest doskonale zorganizowane, wszystko owiane jest tajemnicą.
Pewnego dnia w życiu prywatnym Natalii pojawia się pewien mężczyzna. Niedługo później okazuje się, że jest on także nowym klientem, na dodatek chodzą słuchy, że ktoś chce odkryć, gdzie jest siedziba kluby oraz kim jest tajemnicza pani Gold. Kim jest tajemniczy mężczyzna? Co tak naprawdę od niej chce? Czy ma jakiś związek z plotkami, jakie do niej doszły? Jak potoczy się ich znajomość?

Zacznę od tego, że to zdecydowanie nie jest książka dla każdego. Sięgając po nią, trzeba wziąć pod uwagę, że jest tu dużo BDSM i to w mocniejszej wersji. Ja decydują się na jej przeczytanie, doskonale sobie z tego zdawałam sprawę i dokładnie tego oczekiwała, co dostałam.
Książka jest debiutem, moim zdaniem zdecydowanie udanym. Autorka pobudziła moją wyobraźnię, nie miałam najmniejszego problemu, z wyobrażeniem sobie tego, o czym czytałam, a zakończenie mocno mnie zaskoczyło.

Główną bohaterką jest Natalia. Według mnie jest kobietą silną i to bardzo, wie, czego chce i nie zawaha się, aby po to sięgnąć, nie brakuje jej odwagi, determinacji. Osobiście ją polubiłam.

„Gold” to książka, z którą spędziłam ciekawy czas, mnie się podobała i polecam każdemu, kto lubi mocne książki, w których znajdziemy BDSM.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - https://anka8661.blogspot.com/2024/01/goldwydawnictwonoveares.html

Pani Gold, a prywatnie Natalia to założycielka klubu BDSM. Dla niej ból to idealny przepis na biznes. Kiedy do jej życia wkracza tajemniczy gangster Margo, wszystko zaczyna się komplikować. Mężczyzna ma do zrealizowania plan, nie wie jednak, że i u niego pojawią się komplikacje.

Kiedy sięgałam po tą książkę, nie byłam do końca przygotowana na to co zastałam. Kierowałam się przede wszystkim tym, że jest to debiut i nie spodziewałam się, że ta książka aż tak bardzo mi się spodoba.

Główną bohaterką jest naprawdę silna kobieta. Natalia miała jeden cel w życiu i mocno się go trzymała. Trzeba przyznać, że miała naprawdę dużo odwagi. Poznajemy tutaj również pewnego gangstera. Margo przychodzi do Clubu, żeby węszyć. I kurcze, nie za bardzo się z nim polubiłam.

Autorka stworzyła bardzo brutalną historię, która niejednemu czytelnikowi dostarczy gęsiej skórki. To co w tej książce się dzieje jest naprawdę trudne do opisania, jednak autorce udało się to doskonałe. Każdy opis, każda scena jest idealnie zobrazowana. Nie potrzeba zbyt wiele wyobraźni żeby móc poczuć ból, który odczuwali klienci klubu.

Mnie ta książka nie przeraziła. Nie była dla mnie obrzydzająca, choć dla wielu osób o słabych nerwach może być trudna do przeczytania. Czytając ją bawiłam się świetnie, byłam ciekawa dalszych losów bohaterów i tego jak będzie wyglądało ich dalsze życie. Nie spodziewałam się jednak zakończenia, które całkowicie wbiło mnie w fotel.

Powiem wam szczerze, iż jest to moje pierwsze spotkanie z książką napisaną, aż tak mocnym językiem. Nie mogę pochwalić ani również skrytykować. Fabuła książki w całokształcie mi się podobała. Autorka porusza trudne tematy. Na pewno książka jest poświęcona czytelnikom +18 i osobą, które lubią mocne wrażenia. Były momenty, gdzie podobała mi się i to bardzo, ale również takie, które były dla mnie zbyt mocne. Myślę, że osoby, które lubią książki z taką tematyką będą zadowolone.

😈RECENZJA PATRONACKA 😈

Tytuł: " Gold"
Autorka: Natalia Mielczarek
Wydawnictwie: Novae Res
+18

PREMIERA 20.10.2023

Natalii wraz z poznanymi przez siebie kobietami, które los skrzywdził tak jak ją ,zakłada elitarny klub sadystek. Klub "Gold" jest przeznaczony dla wybranej klienteli,są to bogaci panowie rządni przygód. Kobiety nie sypiają ze swoimi klientami ,lecz zadają im ból. W ten sposób kobiety odreagowują swoją złość, dla nich jest to inny sposób terapii. Mężczyźni wiedzą na co się piszą. Bo są dokładnie sprawdzani i podpisują umowę. Każdy w klubie jest anonimowy. Kobiety naszą maski ,a mężczyźni są nazwani literami z alfabetu.

Kobieta pewnego dnia w klubie poznaje Margo. Przedstawia się mu jako Mery ,bo intucja jej podpowiada ,by tak postąpić. Natalii wplątuje się w romans z nim.
Jakie jest jej zdziwienie ,że równocześnie nowy klient pan X to Margo. Przeczucie jej podpowiada ,że będą z tego kłopoty. Bo to nie może być zbieg okoliczności. Na szczęście on jej nie poznaje.

Margo na rozkaz wuja ma za zadanie odebrać Natalii klub i ją zabić. Nie wie on ,że kobieta ,w której się zakochał to jedna i ta sama osoba co pani Gold.

Czy Margo wykona swoje zadanie?
Czy Natalii będzie wkońcu szczęśliwa?

Ponad rok temu miałam okazję poznać już losy Natalii. Czytając e-booka ,byłam pod wielkim podziwem dla autorki,bo stworzyła coś innego niż wszyscy. Bardzo się cieszę ,że mogę mieć ją w swoich rękach w formie papierowej i dodatkowo, być patronką książki. Za co bardzo dziękuję Natali.
Czytając ją ponownie,książka podoba mi się jeszcze bardziej. Ponieważ dostrzegam w niej coś innego. Chodź dla niektórych ta książka jest za mocna . Dla mnie tak nie jest,owszem autorka pisze mocne sceny ale wkońcu to klub sadystek .
Ale oprucz tego pozwala nam poznać główną bohaterkę . Pokazuje nam też ile krzywdy może wyrządzić chęć zemsty i nienawiść. Jak często ludzie obwiniają się za coś na co nie mają wpływu. Również ile cierpienia może znieść jeden człowiek i się nie poddać.

Ps. Niektóre sytuacje są prawdziwe, wzięte z życia autorki. Nie wszystko jest fikcją literacką . Ale to już sami musicie się domyśleć co jest czym.

😈RECENZJA PATRONACKA 😈

Tytuł: " Gold"
Autorka: Natalia Mielczarek
Wydawnictwie: Novae Res
+18

PREMIERA 20.10.2023

Czy odważysz się poznać świat, w którym seks nierozerwalnie łączy się z przemocą?

Czy ból może przynieść rozkosz i przyjemność? Zdania są podzielone, jest to sprawa bardzo indywidualna. Dla niektórych ból i przyjemność to to samo.

Tak jak dla Pani Gold, czy też Natalii. Jest ona założycielką klubu BDSM, gdzie razem z innymi kobietami dostarcza mężczyźnom mocnych wrażeń. To sposób na przyjemność, wyładowanie emocji, a także poradzenie sobie z własnymi problemami czy traumami. Jest tylko jedna zasad: zero uczuć.

Ale czy napewno tak się da? Pewien przystojny gangster Margo niespodziewanie staje się dla Natalii kimś więcej. Czy odważy się zdjąć dla niego maskę i czy on na to zasługuje?

Bardzo namiętna, odważna, erotyczna książka która pokazuje inny obraz rozkoszy, a przy tym silną kobietę, która wie czego chce i nie boi się swojej seksualności.

Maiami jest powszechnie uznawane jako miasto imprez, seksu, zabaw i miłości. To, w tym mieście ogromną popularnością wśród mężczyzn cieszy się klub „Gold” i jego właścicielka Pani Gold. Kobieta ma na imię Natalii i wraz z kilkoma innymi paniami prowadzi ten klub. Każdy szuka miejsca, w którym może się wyżyć, dać upust emocją, gdzie nie będzie oceniany i przede wszystkim będzie anonimowy, a przy tym może czerpać z tego przyjemność. Natalii, Luna, Ines, Den, Rita, Ivo i Nora to kobiety niegdyś bardzo skrzywdzone przez życia i mężczyzn. Dziś każda z tych pań chce uleczyć swoją duszę i serce. Na taką rekonwalescencję pozwala im działalność właśnie w klubie Gold. W ich drugim, a może i dla niektórych pań pierwszym domu. Kobiety, lecząc siebie dają satysfakcję mężczyzną, którzy pragną więcej adrenaliny I emocji niż daje im normalny stosunek. Aby wejść do Golda trzeba przejść ściśle wiążące procedury. A miejsce tego klubu jest ściśle tajne. Czy w świecie pełnym brutalnego seksu, w świecie BDSM znajdzie się miejsce na miłość? W świecie Natalii pojawia się Margo. Przystojniak bardzo szybko zawrócił kobiecie w głowie jednak, czy przy bliższym spotkaniu będzie w stanie stopić lód w sercu naszej głównej bohaterki i zrozumie jej nietuzinkowy gust? A może to tylko przelotny romans z nutką pikanterii? Kochani książka pt. „Gold” to repertuar dla osób pełnoletnich (18+). Brutalny świat BDSM, tajemnice, krzywdy i nienawiść to tylko kilka cech, które charakteryzują ta powieść. Książka ta jest fenomenalna. Bardzo dużo się w niej dzieje. Jednak bardzo podoba mi się połączenie pożądania wraz wątkiem kryminalnym. Historia z doskonała fabuła, świetną dynamiką akcji. Doskonale wykreowani bohaterowie i ich przygody ujmujące za serce. Jest to na pewno jadaną z tych powieści, która zostanie w moim sercu na dłużej. Jeżeli szukacie czegoś mocnego pełnego ognia pożądania, a do tego z pazurem I niezwykłymi zwrotami akcji to zapraszam po powieść autorki. To właśnie coś dla was. Dziękuję za egzemplarz recenzencki.

• Kindla
  • Erotyki/Romans